مدیرعامل شرکت سیمان دورود:

لرستان خبر: با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلنگ احداث فاز 4 کارخانه سیمان دورود به زمین زده شد. مدیرعامل شرکت سیمان دورود عنوان کرد:اکنون پرسنل شرکت سیمان دورود متعهد می‌شود کمتر از 2.5 سال این کارخانه را به بهره‌برداری برساند.

به گزارش لرستان خبر، دقایقی پیش با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عباس قائد رحمت نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان کلنگ احداث فاز 4 کارخانه سیمان دورود با ظرفیت تولید روزانه 5 هزار تن به زمین زده شد.

 

جعفر مطیعی مدیرعامل شرکت سیمان دورود با اشاره به کلنگ‌زنی احداث این کارخانه در سال 85 گفت: منطقه دورود یک شهر سیمانی است اما پروژه احداث این کارخانه از سال 85 تاکنون اجرا نشده است و اکنون پرسنل شرکت سیمان دورود متعهد می‌شود کمتر از 2.5 سال این کارخانه را به بهره‌برداری برساند.

 

مدیرعامل شرکت سیمان دورود ادامه داد: با راه‌اندازی ناوگان حمل‌ونقل می‌توانیم 60 درصد تولیدات این کارخانه را به خارج صادر کنیم.

 

وی با بیان اینکه این کارخانه یک طرح ملی است ادامه داد: به واسطه برند معتبر شرکت سیمان دورود مشکلی در زمینه ارائه محصولات خود به بازار نداریم.

 

جعفر مطیعی در ادامه خاطرنشان کرد: آورده شرکت سیمان دورود برای احداث این کارخانه 8 میلیارد تومان به همراه تأمین زمین محل احداث کارخانه است که در مجموع با حمایت‌های شرکت فارس خوزستان 20 میلیارد تومان سرمایه اولیه و آورده این شرکت خواهد بود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • احسان

    در خصوص اشتغال جوانان دورودی در کارخانه سیمان حرفی نزدن؟؟؟؟آیا قراره با اجرای طرح فاز 4 سیمان بازهم گردو غبار سیمانش فقط واسه دورود باشه

    آقا جان اشتغااااااااااااااااال چه خبر

نظرات