مسوول واحد بازرسی اداره صنعت معدن و تجارت بروجرد خبرداد

لرستان خبر: مسوول واحد بازرسی اداره صنعت معدن و تجارت بروجرد از آغاز طرح نظارت بر کالاهای پر مصرف ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد و افزود: این طرح هر ساله به دلیل افزایش تقاضای مردم برای خرید برخی کالاها و با هدف جلوگیری از گرانفروشی، افزایش قیمتها، تخلفات احتمالی اجرا می شود.

لرستان خبر، ˈ محمدرضا علوی ˈ روز سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار بروجرد در محل اداره صنعت معدن و تجارت این شهر از آغاز طرح نظارت بر کالاهای پر مصرف ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد و افزود: این طرح هر ساله به دلیل افزایش تقاضای مردم برای خرید برخی کالاها و با هدف جلوگیری از گرانفروشی، افزایش قیمتها، تخلفات احتمالی اجرا می شود.
 

وی اضافه کرد: در این طرح کالاهای پر مصرف ماه مبارک رمضان مانند برنج، روغن، شکر، تره بار، زولبیا بامیه، مواد پروتئینی از نظر قیمت و نحوه توزیع مورد بررسی قرار می گیرند.
 

وی اظهار داشت: ستاد خبری 124 واحد بازرسی نیز بطور شبانه روزی اماده دریافت و رسیدگی به شکایات مردمی است که در این زمین خواستار همکاری بیشتر مردم هستیم.
 

علوی افزود: طرح نظارت بر کالاهای پر مصرف ماه مبارک رمضان تا ششم مرداد ماه توسط بازرسان اداره انجام می شود و با هرگونه تخلاف صنفی طبق قانون برخورد خواهد شد.
 

به گفته وی طی چند ماه اخیر قیمت بیش از 18 قلم کالای اساسی در این شهرستان تغییری نداشته است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات