فرماندار شهرستان دورود مطرح کرد

لرستان خبر: فرماندار دورود دوشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان دورود که با حضور مجید کیانپور معاون عمرانی استاندار لرستان برگزار شد، نعمتی با اشاره به وجود دکل‌های انتقال برق فشار قوی در محدوده بافت شهر گفت: با توجه به زلزله‌خیز بودن شهرستان دورود باید به منظور جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه مشکل، اقداماتی مثل زمینی کردن مسیر خطوط برق انجام شود.

لرستان خبر، ماشاءالله نعمتی دوشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان دورود که با حضور مجید کیانپور معاون عمرانی استاندار لرستان برگزار شد، با اشاره مصوبات سفر استاندار لرستان به شهرستان دورود گفت: احداث کمربندی دورود و تملک اراضی در مسیر این پروژه یکی از مهمترین مصوبات در این سفر بوده که امیدواریم با پیگیری‌های مسئولان مربوطه هرچه سریع‌تر این مطالبه مهم مردمی اجرایی شود.

 

وی با اشاره به استادیوم ورزشی تختی شهر دورود یادآور شد: پس از بازدیدی که استاندار محترم از این استادیوم داشته‌اند، مقرر شد، ظرف یک هفته اداره کل ورزش استان نسبت به نصب صندلی‌ها اقدام و مقدمات اجرای فاز دوم سکوها را انجام دهد.

 

فرماندار دورود با بیان اینکه در طول مسیر رودخانه تیره شهر دورود از سوی آبفای شهری اقداماتی به منظور جداسازی فاضلاب شهری انجام شده است، تصریح کرد: متأسفانه ورود فاضلاب شهر دورود به این رودخانه باعث به وجود آمدن مشکلاتی در زمینه بهداشتی و زیست محیطی شده است که امیدواریم هرچه سریع‌تر این مشکل مهم با اجرای کامل پروژه جداسازی فاضلاب از بین رود.

 

وی در ادامه احداث پارک بانوان را یکی دیگر از مصوبات این سفر دانست و گفت: به منظور احداث این پارک از محل‌هایی که پیشنهاد شده بود، بازدید به عمل آمد و امیدواریم احداث این پارک که در کمیته برنامه‌ریزی استان نیز به تصویب رسیده است، هرچه سریع‌تر اجرایی شود.

 

نعمتی با اشاره به وجود دکل‌های انتقال برق فشار قوی در محدوده بافت شهر گفت: با توجه به زلزله‌خیز بودن شهرستان دورود باید به منظور جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه مشکل، اقداماتی مثل زمینی کردن مسیر خطوط برق انجام شود.

 

این مسئول با اشاره به بازدید مجیدکیانپور معاون عمرانی استاندار لرستان در یک ماه گذشته از روستای ناصرالدین گفت: پس از این سفر اقدامات خوبی انجام شده است که جای تشکر دارد، اما با توجه به جمعیت بیش از 14 هزار نفری این منطقه باید اقدامات بیشتری به منظور رفع محرومیت‌ها و کاستی‌های این بخش که به تازگی به شهر افزوده شده است، شود.

 

وی افزود: حدود یک هزار و 400 متر جدول‌کشی با اعتباری بالغ بر 230 میلیون تومان از محل دهیاری‌ها اخیرا انجام شده است.

 

گفتی است، در بازدید معاون عمرانی استاندار لرستان مشکلات زیرساختی روستای گوشه همچون ساخت منازل مسکونی، آّب، برق، جاده دسترسی و همچنین فراهم‌سازی اماکن عمومی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی نیز اتخاذ شد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات