قائم مقام سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور در امور استانها:

لرستان خبر: قائم مقام سازمان استانداردو تحقیقات صنعتی کشور در امور استانها با اشاره به تنوع فعالیت سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور، تصریح کرد :عزت و شرف کشور در گرو تولید با کیفیت در سطح ایران اسلامی به منظور ایجاد نگاه مثبت نسبت تولیدات داخلی است .

لرستان خبر ،ˈ فریدون بلغاریˈ روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره کل استاندارد لرستان افزود: در راستای کنترل بازار و محصولات بازار ایران در سال گذشته 43 هزار نمونه کالا در سطح کشور خریداری و مورد آزمایش قرار گرفته است .
 

وی اظهار کرد: در این زمینه و به منظور ارایه محصولات با کیفیت و توانمند در عرصه رقابت در بازار بین الملل محصولات بی کیفیت به مراجع قضایی هدایت و مورد برخورد حقوقی قرار گرفته است .
 

بلغاری با تاکید بر نهادینه کردن فرهنگ استفاده از کالاهای ایرانی، گفت: در بند  24 اقتصاد مقاومتی افزایش پوشش استانداردها برای کلیه محصولات داخلی و ترویج آنها مورد تاکید است .


وی افزود : سازمان استاندارد در راستای اجرای منویات رهبری،توسعه استانداردها و افزایش گواهینامه های استاندارد بین المللی تلاش می کند .


وی اظهار داشت : افزایش آگاهی عمومی نسبت به فرهنگ استاندارد باید افزایش یابد و کنترل کیفی فراورده های داخلی در مراکز تولیدی و عرضه مورد بازرسی جدی قرار گیرد .
 

وی با اشاره به نیروی توانمند و متخصص سازمان استاندارد ، تصریح کرد :در حال حاضر بیش از 84 درصد پرسنل این سازمان دارای تحصیلات دانشگاهی هستند واین در حالی است که بیش از 50 درصد نیروی این سازمان خانم هستند .
 

قائم مقام سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور در امور استانها گفت : در راستای کنترل و بازرسی بازار لرستان به منظور ارایه محصولات با کیفیت در سطح بازار سال گذشته هشت هزار میلیارد ریال از محل منابع داخلی به این استان اعتبار داده شده است.
 

در این مراسم طی حکمی از طرف رییس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ، مرضیه قنبریان به عنوان مدیر کل این اداره کل منصوب شد و از خدمات مدیرکل سابق این اداره قدردانی بعمل آمد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات