مدیر کل صنعت نساجی کشور:

لرستان خبر: مدیر کل صنعت نساجی کشور گفت: واحدهای فعال در اولویت کاری بانک‌ها در تاًمین سرمایه در گردش قرار دارند.

لرستان خبر، گلناز نصراللهی عصر امروز در بازدید از دو واحد دوزندگی شهرستان بروجرد، افزود: امید است، در آینده‌ای نزدیک شاهد توسعه در بخش پوشاک زنانه باشیم، چرا که هم‌اکنون در بخش تولید پوشاک صنعتی زنانه ضعفهایی وجود دارد.

 

وی بیان داشت: واحد دوزندگی خط نهایی نساجی به شمار آمده و کالاهای با ارزش افزوده در این کارخانجات تولید میشود.

 

وی خاطر نشان کرد: این کارخانجات موجب میشوند تولیدات صنایع نساجی در مقایسه با تولیدات پارچه از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

 

نصراللهی اضافه کرد: نکته قابل توجه در خصوص واحد دوزندگی این است که این واحد نسبت به سایر بخش‌های نساجی اشتغال چند برابری را به دنبال دارد.

 

وی با بیان اینکه بخش دوزندگی به سرمایه در گردش بالا نیاز دارد، گفت: در این راستا رایزنیهایی با بانکها صورت گرفته و نیازمند توجه بیش از پیش آنها در این زمینه هستیم.

 

مدیر کل صنعت نساجی تصریح کرد: بر این اساس در جلسه‌ای که امروز در محل استانداری لرستان با حضور رئیس کل بانک مرکزی صورت گرفت، نیاز سرمایه در گردش واحدهای دوزندگی مطرح شده و امید میرود، با تدابیر اتخاذ شده، به زودی شاهد گشایشی در این رویه باشیم.

 

نصرالهی در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه علیرغم وجود پتانسیل‏های مختلف شهرستان بروجرد در صنعت نساجی، بخش قابل ملاحظه ای از کارخانجات فعال این شهرستان با مشکلات عدیده مالی مواجه اند، گفت: واحدهای فعال در اولویت کاری بانک‌ها در تاًمین سرمایه در گردش قرار دارند.

 

وی ادامه داد: پیگیریهای لازم در راستای تامین سرمایه در گردش این واحدها انجام شده و انتظار می‌رود نتایج خوب و موثری نیز در بر داشته باشد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات