نایب رئیس شورای لرستان:

لرستان خبر: نایب رئیس شورای لرستان گفت: فرمانداران و مسئولان شهرستان ها، با استفاده از ظرفیت شوراها، تعامل خوبی با مردم برقرار کنند.

به گزارش لرستان خبر، علی نجفی ظهر امروز در همایش شوراهای بخش، شهر و شهرستان‏های استان لرستان که با حضور استاندار لرستان در خرم‏آباد برگزار شد، اظهار داشت: فرمانداران و مسئولان شهرستان ها، با استفاده از ظرفیت شوراها، تعامل خوبی با مردم برقرار کنند.

 

وی افزود: با وجود توجه ویژه دولت تدبیر و امید به شوراها، اما مسئولان تعامل و همکاری خوبی با مردم از طریق شورا ندارند.

 

نایب رئیس شورای لرستان تصریح کرد: شوراها به عنوان منتخبان مردم می توانند بالاترین مشارکت مردمی را در بخشهای مختلف داشته باشند، از این رو برگزاری نشستی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای توسعه استان، ضروری است.

 

وی به عنوان عضو شورای شهرستان ازنا ضمن اشاره به مشکلات شهرستان ازنا، بیان کرد: استاندار لرستان جهت بررسی بهتر مشکلات شهرستان ها، در سفرهای خود با اعضای شوراهای شهرستان‏‌ها دیدار داشته باشد.

 

علی جهان آرا رئیس شورای شهر خرم‏آباد در این جلسه اظهار داشت: عدم هماهنگی بین شوراهای شهرهای استان از مهم‏ترین موانع توسعه شهرستان‏ها است و برای جلوگیری از عملکردهای سلیقه ای،  یک کارگروه شهری تشکیل شود.

 

وی با اشاره به خواسته های شوراهای استان، افزود: برگزاری همایش توسعه عمران شهرهای لرستان، نام‏‌گذاری هفته توسعه عمرانی از جمله درخواست های شوراهای استان است.

 

رئیس شورای شهر خرم‏آباد ضمن تأکید بر لزوم جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی، خاطر نشان کرد: شوراها می توانند در جهت محرومیت زدایی و توسعه استان، در راستای جذب سرمایه گذار در بخش خصوصی و گردشگری گام های موثری بردارد.

 

رئیس شورای شهر خرم‏آباد گفت: شوراها می‏توانند یکی عوامل مهم توسعه هر شهرستان در زمینه بخش خصوصی باشند.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات