فرماندار دورود:

لرستان خبر: فرماندار دورود گفت: عملیات ساخت سد مخزنی مروک دورود به پایان رسده است و در بهمن ماه امسال با حضور معاون اول رئیس جمهور به بهره برداری می رسد.

به گزارش لرستان خبر، ماشاءالله نعمتی شامگاه یکشنبه در بازدید از روند تکمیل پروژه سد مخزنی مروک دورود اظهار داشت: عملیات ساخت سد مخزنی مروک دورود به پایان رسده است و در بهمن ماه امسال با حضور معاون اول رئیس جمهور به بهره برداری می رسد.

 

وی با اشاره به هدف از تشکیل این نشست، افزود: با وجود پیشرفت فیزیکی 96 درصد ساخت این سد، در راستای فراهم کردن مقدمات و پیگیری های لازم برای افتتاح این سد در آینده نزدیک، این جلسه برگزار شده است.

 

فرماندار دورود عنوان کرد: این پروژه از جمله پروژه های مهم استان است، در سفر ریاست جمهوری، استاندار لرستان قول بهره برداری و افتتاح آن را تا پایان سال داده بودند.

 

وی ضمن تأکید بر لزوم همکاری تمام دستگاه های اجرایی در راستای برنامه ریزی مراسم افتتاح این پروژه، بیان کرد: این طرح با وجود موانع و مشکلاتی که بر سر راه تکمیل آن وجود داشت، با پیگیری و تلاش های استاندار لرستان، نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس و مسئولان اجرایی در آستانه بهره برداری است.

 

نعمتی تصریح کرد: این پروژه یکی از دو پروژه مهم استان است که در توسعه و رشد استان و این منطقه تأثیر به سزایی دارد و با توجه به اهمیت این طرح، استاندار لرستان بارها از مراحل ساخت پروژه بازدید و بر افتتاح ان در سال جاری تأکید کردند.

 

وی با اشاره به پرداخت حقوق معوقه کارگران این سد، خاطر نشان کرد: دو ماه از سه ماه حقوق کارگران سد مروک  معوقه است و با پیگیری های انجام شده این معوقه هفته آینده پرداخت می شود.

 

فرماندار دورود گفت: در جلسه ای با حضور بخشدار سیلاخور و مسئولان و مدیران سد مخزنی مروک، مشکلات مردم روستای گوشه در بالادست سد مروک بررسی و برطرف می شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات