عصر امروز/

لرستان خبر: عصر امروز مجمع خیران مسکن‌ساز در راستای خانه‌دار کردن افراد بی‌بضاعت و کم‌درآمد با حضور رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز و رئیس مجمع خیران مسکن ساز ایران و جمعی از مسئولان شهرستانی در بروجرد تشکیل شد.

به گزارش لرستان خبر، محمدرضا حافظی عصر امروز در جلسه تشکیل مجمع خیران مسکن‌ساز بروجرد اظهار داشت: خیران با همکاری یکدیگر و با تجمیع توان خود باید از تمام تواند موجود در کشور استفاده کنند و در راستای توسعه و پیشرفت کشور در تمامی زمینه‌های مختلف به کار ببندند.

 

وی با اشاره به تشکیل مجمع خیران مسکن‌ساز در بروجرد، افزود: با توجه به مورد اعتماد بودن این مجموعه و اراده خدمات مثبت و پایدار، به یقین سال‌های آینده شاهد خدمات پربارتر این نهاد مردمی هستیم و امیدواریم سال آینده این حضور مردمی پرشورتر و سازنده‌تر باشد.

 

رئیس مجمع خیران مدرسه‌ساز کشور عنوان کرد: با وجود شرایطی که برخی کشورهای مسلمان منطقه در مواجهه با ظلم و بی‌عدالتی دارند، ایران اسلامی در سایه امنیت پایدار و به برکت این نعمت بزرگ راه تعالی و پیشرفت را در پیش گرفته است.

 

وی تصریح کرد: امروز با وجود تحریم‌ها و شرایط مالی موجود، امکانات مالی دولت در رفع نیازهای جامعه محدود بوده، از این رو مشارکت مردمی در رفع این نیازها لازم و ضروری و سازنده است.

 

حافظی با بیان پیشنهاد برگزاری جشنواره خیران مسکن‌ساز، خاطر‌نشان کرد: با توجه به سابقه فرهنگی دیرینه شهرستان بروجرد و تعامل صمیمانه بین مدیران بنیاد مسکن در سطح استان و شهرستان و فرماندار بروجرد با اعضای هیئت مدیره این انجمن به طور یقین این تعامل توفیقات خوبی را به دنبال دارد

 

مسلم پورقاسمیان، فرماندار بروجرد در این جلسه اظهار داشت: بروجرد با داشتن سابقه فرهنگی دیرینه و فعالیت مجمع خیران مسکن‌ساز می‌تواند در راستای خانه‌دار کردن افراد بی‌بضاعت و کم‌درآمد گام‌های مؤثری بردارد.

 

وی افزود: شهرستان بروجرد ظرفیت‌های بسیاری در این زمینه دارد که با تشکیل این مجمع دریچه ای را برای کمک به افراد بی‌بضاعت فراهم می‌کند.

 

فرماندار بروجرد عنوان کرد: افراد خیر عمر و سرمایه خود را در راه خیر و عمران و آبادانی هرچه بیشتر کشور و مناطق محروم صرف می‌کنند و از این جهت سبب سازندگی و بالندگی کشور در زمینه‌های درمان، آموزش و مسکن می شوند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات