معاون استاندار لرستان:

لرستان خبر: معاون امور عمرانی استاندار لرستان گفت: باتوجه به بدون متقاضی بودن برخی واحدهای مسکن مهر لرستان باید در زمینه بهره‌مندی متقاضیان از طریق رسانه و صداو سیما اطلاع‌رسانی شود.

به گزارش لرستان خبر، محمد اصلانی صبح امروز در جلسه بررسی وضعیت 16 هزار واحد مسکن مهر لرستان اظهار داشت: باتوجه به بدون متقاضی بودن برخی واحدهای مسکن مهر لرستان باید در زمینه بهره‌مندی متقاضیان از طریق رسانه و صداو سیما اطلاع‌رسانی شود.

 

وی افزود: از تعداد 45 هزار و 500 واحد مسکن مهری که در لرستان احداث شده است 26 هزار واحد افتتاح و تحویل متقاضیان شده است.

 

معاون امور عمرانی استاندار لرستان عنوان کرد: 19 هزار و 500 واحد مسکن مهر در دست تکمیل شدن است که تا پایان امسال تعداد 15 هزار و 500 واحد از آن به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی تصریح کرد: مابقی واحدها در سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند که بیشتر این واحدها بدون متقاضی هستند و تلاش می‌شود که متقاضیان دارای شرایط لازم از این واحدها بهره‌مند شوند.

 

اصلانی بر لزوم تعیین تکلیف پرونده مسکن مهر لرستان تا پایان امسال تأکید و بیان کرد: مسکن مهر کمالوند خرم‌آباد باید طی مدت سه هفته آینده بررسی و واحدهای مسکن تجمیع شوند.

 

وی خاطرنشان کرد: اداره راه و شهرسازی باید واحدهای بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی را تا هفته دولت آماده کند که در این راستا مسئولان اجرایی و فرمانداران باید همکاری لازم را با این اداره داشته باشند.

 

معاون امورعمرانی استاندار لرستان گفت: فضاهای آموزشی بهداشتی، خدماتی و تجاری و خدمات و امکانات عمومی باید در سایت‌های مسکن مهر لرستان توسط اداره راه و شهرسازی با همکاری دیگر دستگاه‌ها ایجاد شود.

 

وی افزود: پیمانکارانی که توانایی ادامه روند احداث مسکن مهر را ندارند، برکنار شده و با افراد مجرب جایگزین می شوند.

 

اصلانی بیان کرد: سایت‌های مسکن مهر پلدختر به دلیل عدم جانمایی قبلی در آن‌ها آسانسور ندارند در حالی که مسکن‌های مهر بالای چهارطبقه می‌بایست دارای آسانسور باشند.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات