امروز/

لرستان خبر: ظهر امروز طرح‌های هادی روستاهای ولی عصر (عج) بخش مرکزی شهرستان پلدختر با حضور امام جمعه پلدختر، مدیرکل بنیاد مسکن استان، فرماندار و جمعی از مسئولان و مردم افتتاح شد.

به گزارش لرستان خبر، ظهر امروز طرح‌های هادی روستاهای ولی عصر (عج) بخش مرکزی شهرستان پلدختر با حضور امام جمعه پلدختر، مدیرکل بنیاد مسکن استان، فرماندار و جمعی از مسئولان و مردم افتتاح شد.

 

قدرت‌الله ترابی‌نژاد، فرماندار پلدختر در این مراسم اظهار داشت: روستاییان باید با خادمان خور در دولت و شورای روستا همکاری کنند.

 

وی ضمن تأکید بر این‌که روستاییان باید قدردان خود و نظام جمهوری اسلامی باشند، افزود: امام خمینی (ره) توجه ویژه‌ای به مستضعفان داشتند و این توجه و نگاه در مقام معظم رهبری و اینک در دولت تدبیر و امید دیده می‌شود.

 

فرماندار پلدختر ضمن تأکید بر این‌که روستاییان باید از اقداماتی که در روستا انجام می‌شود، حراست و حفاظت کنند، عنوان کرد: باید همیاری و همکاری روستاییان با دولت استمرار یابد چراکه همکاری آن‌ها با مسئولان امید و شوق را برای انجام کارهای بیشتر ایجاد می‌کند.

 

وی تصریح کرد: از معاون عمرانی روستایی بنیاد مسکن انتظار داریم میزان جذب اعتبارات را به استان و شهرستان پلدختر افزایش دهند تا پروژه‌های عمرانی بیشتری در سطح روستاها افتتاح شوند.

 

انتهای پیام/پ

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات