فیش های حقوقی که پایین بیا نیستند!

پیشنهاد می گردد جهت تنویر افکار عمومی و تلاش برای بازگرداندن اعتماد به دولت تدبیر، مدیران استانی نسبت به انتشار فیش های حقوقی خویش اقدام فرموده تا عملاً اثبات نمایند برخلاف شبهات، دریافتی آنان بیش از حد متعارف نیست!

به گزارش لرستان خبر، طبق قانون و آیین نامه های دولتی حداقل حقوق کارمندان در سال ۹۵، نهصد هزارتومان و حداکثر حقوق بالاترین رده مدیریت نباید از ۷ برابر این مقدار، یعنی شش میلیون و سیصد هزار تومان تجاوز نماید.

در روزهای اخیر اسنادی در فضای مجازی دست به دست می شود که شائبه پرداخت حقوق های چندصد میلیونی به مدیران دولت موسوم به تدبیر و امید را به اذهان عموم متبادر می سازد .

هرچند انتشار این اسناد با پاسخ های (متفاوت و گاه متناقض) دولتمردان همراه بوده اما متعاقباً ، "شایعاتی" مبنی بر پرداخت های چند ده میلیونی به استانداران، فرمانداران و معاونین آنان،  امنیت روانی جامعه، به ویژه قشر کارگر با چندین ماه حقوق معوق، را مورد هجمه و دولت یازدهم را در مظان اتهام و قضاوت افکار عمومی قرار داده است.

در چنین شرایطی به دور از انصاف و جوانمردی است، کسانی که با بلیط بنفش بر اریکه مدیریت تکیه زده اند نسبت به ملکوک شدن حیثیت دولت روحانی بی تفاوت بوده و تماشاچی بی اعتبار شدن آن در نزد "افکار عمومی طالب عدالت" باشند.

لذا پیشنهاد می گردد جهت تنویر افکار عمومی و تلاش برای بازگرداندن اعتماد به دولت تدبیر، مدیران استانی نسبت به انتشار فیش های حقوقی خویش اقدام فرموده تا عملاً اثبات نمایند برخلاف شبهات، دریافتی آنان بیش از حد متعارف نیست!

سعید قهرمانی

1696747_861

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • خادم ملت

  مرسی برا پیشنهاد جالبتون؛ مدیران باید فیش هاشون رو علنی کنند تا مردم که به قول امام و حضرت آقا ولی نعمت های نظامند پی ببرن که مدیران شهرشون در ازای چه مقدار کار چقد حقوق میگیرن! کارگر و کارمند شرکتی و قراردادی که به جای سه نفر کار میکنن هم فیش های حقوقیشون رو نشون بدن! چرا به حرف رهبری گوش نمیدین؟ چرا بازرسی ها سالی یکبار انجام میگیره ؟ چرا مردم رو نسبت به انقلاب بدبین میکنید؟ اون فرصت طلبهایی که به قول شهید مطهری آفت نظامند باید شناسایی بشن و از مدیریت عزل بشن . ما مدیر متخصص و جوان و با انگیزه میخوایم که در قبال کاری که انجام میده حقوق قانونی بگیره که هم حلال باشه هم الگو برای کارمندانش ؛نه مدیر سالمندی که امتحانش رو پس داده!

 • علی

  پیشنهاد بسیار خوبی است یکی از مدیران ارشد در تهران این کار را انجام داده اونهاییکه حقوق نجومی می گیرند می دانید هزینه اب و برق گاز تلفن . خودرو ورفت وامدشان وسایر رفاهیات هم مجانی است بیچاره کمیته امدادیها و بهزیستیها >>

 • خرم آبادي

  پورسانت ها رو فيش نمياد.
  پيشنهاد خوبي است.

 • امیری

  خواهشا مدیران استانی فیش های حقوقی خود را منتشر کنند

نظرات