مدیر بازاریابی و فروش محصولات شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا:

میر حسن امیری مدیر بازاریابی و فروش محصولات شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا از نهایی شدن قیمت محصولات شرکت پارس خودرو خبرداد

به گزارش افکار، در راستای سیاست های حمایتی دولت خدمتگزار از مصرف کنندگان محترم مدارک مربوط به قیمت تمام شده محصولات گروه خودروسازی سایپا به سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان ارسال گردید که در نهایت پس از بررسی مستندات موجود، قیمت محصولات شرکت پارس خودرو نهایی شد.

کاهش قیمت ها در محصولات شرکت پارس خودرو از ۵۰۰.۰۰۰ تومان تا ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان بوده است که این قیمت ها در سامانه ۱۲۴ درج خواهد گردید.

مدیر بازاریابی و فروش محصولات شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا همچنین گفت: شرایطی که شرکت های خودروساز در آن به سر می برند شرایط خاصی است و شرکت تنها به دنبال زیان ندادن است تا بتواند تولید و اشتغال را در کشور حفظ نماید و جوابگوی تقاضای مشتریان باشد.

مهندس امیر حسن امیری افزود با توجه به این که این قیمت ها قطعی و نهایی می باشد، مشتریان گرامی می توانند با اطمینان نسبت به خرید خودرو در روزهای پایانی سال اقدام نمایند.

بر اساس این گزارش قیمت تندر۹۰ مدل E۲ ۳۵.۰۵۰.۰۰۰ تومان، پارس تندر (SR) ۳۷.۰۵۰.۰۰۰ تومان، مگان ۲۰۰۰ اتوماتیک ۷۴.۴۰۰.۰۰۰ تومان، تیانا مدل High ۱۳۴.۳۰۰.۰۰۰ تومان، تیانا مدل Middle ۱۲۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان، ماکسیما ۱۰۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان، مورانو۱۸۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان، پیکاپ دوکابین ۷۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان و پیکاپ تک کابین ۷۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان اعلام گردید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات