امام جمعه شهرستان دورود:

لرستان خبر: امام جمعه شهرستان دورود با اشاره به سکوت مجامع بین‌الملل و کشورهای عربی گفت: بودجه جنگ رژیم صهیونیستی با مردم غزه و جنگ‌های گذشته با مقاومت و حزب‌الله را عربستان سعودی تامین می‌کند.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام حسین رجایی‌پور صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر در شهرستان دورود، ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خدا و بندگی است، اما باید بدانیم که هر روز و همیشه مهمانی خدا است.

 

وی با بیان این مطلب که عمل حرام همیشه حرام است، گفت: خداوند عملکرد ما را در طول سال ارزیابی می‌کند و امیدوارم بتوانیم بنده خوب خدا باشیم.

 

وی ضمن تاکید بر دو خصلت برای مومن گفت: خصلت اول داشتن تقوا در زندگی است و اگر از روی غفلت گناهی رخ داد می‌توان توبه که همان خصلت دوم است، انجام داد.

 

رجایی‌پور با اشاره موضوع فلسطین تصریح کرد: مردم غزه 21 روز است که توسط رژیم غاصب صهیونیستی قتل عام می‌شوند و این در شرایطی است  که آمریکا از این قتل عام حمایت می‌کند و اینگونه معنای حقوق بشر را نشان می‌دهد.

 

خطیب نماز عید فطر شهرستان دورود یادآور شد: طی 21 روز گذشته رژیم صهیونیستی بیش از 12 هزار تن بمب روی سر مردم بی‌دفاع غزه ریخته است.

 

رجایی‌پور با اشاره به برخی مشکلات کشور گفت: بیکاری و گرانی از مشکلات عمده مردم است که باید مسئولان برای رفع هرچه بیشتر این مشکلات تلاش کنند.

 

وی با اشاره به مصلای بزرگ شهر دورود که در حال ساخت است، تصریح کرد: روند ساخت آن در حال کار شدن است و تاکنون مبالغی نیز هزینه شده است و به شدت پیگیر تکمیل آن هستیم.

 

امام جمعه شهرستان دورود با اشاره به لزوم کمک خیرین و مردم برای ساخت و تکمیل این مصلی بیان داشت: امیدواریم در سال‌های بعد بتوانیم نماز باشکوه عید فطر را در مصلی بزرگ شهر برگزار کنیم.

 

دقایقی پیش نماز باشکوه عید سعید فطر با حضور ده‌ها هزار نفر از مردم مومن و ولایت‌مدار این شهرستان برگزار شد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات