یک منبع آگاه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در عراق ، خبر کشته شدن ۱۵ ایرانی در جریان حملات انتحاری عصر روز دوشنبه داعش به یک پایگاه نیروهای پلیس در استان الانبار عراق را تکذیب کرد.

به گزارش لرستان خبر، یک منبع آگاه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در عراق ، خبر کشته شدن ۱۵ ایرانی در جریان حملات انتحاری عصر روز دوشنبه داعش به یک پایگاه نیروهای پلیس در استان الانبار عراق را تکذیب کرد.

 

دوشنبه شب برخی از رسانه‌های غربی با انتشار اخباری مدعی شدند که گزارشات رسیده از عراق، از کشته شدن ۱۵ نیروی ایرانی در جریان حمله انتحاری داعش به یک پایگاه نیروهای پلیس در استان انبار حکایت دارد.

 

 

در این ارتباط یک منبع آگاه در سفارت ایران در عراق در گفت وگو با خبرنگار سیاست خارجی ایسنا، اخبار منتشر شده در این ارتباط را تکذیب کرد. بر اساس گزارش های منتشر شده بعداظهر دوشنبه سه عامل انتحاری به وسیله خودروهای خود به یک مرکز پلیس عراق در جنوب غرب سامراء حمله کردند.

 

 

رسانه ها اعلام کردند مهاجمان انتحاری، سه خودرو بمبگذاری شده را به پایگاهی در منطقه ثرثار کوبیده‌اند. این پایگاه در مسیری واقع شده که شهرهای فلوجه و سامرا را به هم متصل می‌کند.

 

 

بر اساس این گزارش، در جریان این حمله ۴۵ نفر از نیروهای پلیس و مردمی عراق کشته شدند. در این حمله همچنین ده ها نفر زخمی شدند.

 

 

منابع بیمارستانی عراق گزارش دادند که حال برخی از زخمی‌ها وخیم است و احتمال افزایش تلفات وجود دارد. منبع:ایسنا

 
 
 
انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات