دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور، دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه در پیام های جداگانه ای به دکتر حسن روحانی رییس جمهور منتخب مردم ایران در ۲۴ خردادماه ۱۳۹۲ تبریک گفتند.

متن پیام هریک از روسای قوا به شرح زیر است: رییس جمهور شنبه شب در پیامی با تبریک انتخاب حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به عنوان رییس جمهور منتخب ملت ایران گفت: امیدوارم با قدرشناسی از عواطف و اعتماد ملت عزیز فرصت خدمتگزاری و تلاش برای استقرار عدالت و آبادانی کشور بیش از پیش مهیا گردد.

متن این پیام به شرح زیر است:

« بسمه تعالی

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

ملت عزیز و آرمانی ایران در طول تاریخ با باوری عمیق به دنبال استقرار حق و عدالت در جهان بوده است و در هر فراز، متناسب با شرایط و مقتضیات، تصمیمات سرنوشت ساز گرفته است.

رویداد مهم انتخابات بیست و چهارم خرداد نود و دو را به ملت شریف، مقام معظم رهبری و منتخب محترم ملت تبریک می گویم.

اینجانب همواره به ظرفیت های عظیم و بی پایان ملت ایران برای ایجاد تحول و تعالی عمیقاً باور داشته و معتقدم که توانمندی ها و استعدادهای ذاتی و شگرف ملت ایران بسیار بالاتر و بیشتر از فرصت های پدید آمده بوده است. معتقدم با اعتماد و باور به ملت ایران و احترام به سلایق و علایق گوناگون می توان همه قله های افتخار را فتح کرد و کشور را در بالاترین سطح از رفاه و پیشرفت جهانی قرار داد و همه آروزها و آرمان ها را محقق کرد. امیدوارم با همبستگی و تلاش گسترده تر امید دستیابی به مطالبات تاریخی ایرانیان در رسیدن به جامعه سعادتمند و استقرار حکومت عدل جهانی روز به روز عمیق تر و بیشتر شود.

ضمن تبریک مجدد به جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای حسن روحانی که مورد اعتماد اکثریت ملت قرار گرفته اند امیدوارم با قدرشناسی از عواطف و اعتماد ملت عزیز فرصت خدمتگزاری و تلاش برای استقرار عدالت و آبادانی کشور بیش از پیش مهیا گردد.

از همه علاقه مندان به سرافرازی ایران انتظار دارد که در تمام فرصت ها رییس جمهور و دولت منتخب را برای پیشبرد هر چه بهتر امور یاری رساند اینجانب و دولت خدمتگزار تا آخرین لحظات مسئولیت همچون روز اول به وظایف خود به طور جدی عمل خواهیم کرد.

از خداوند منان عزت، رفاه و سلامت همه مردم و همه ملت ها را در سایه عنایات امام عصر (عج) مسئلت دارم.

خادم ملت ایران

محمود احمد ی نژاد»

به گزارش ایسنا رییس قوه قضاییه با صدور پیامی پیروزی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی را در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت.

متن کامل پیام آیت الله آملی لاریجانی به شرح زیر است:

« بسم الله الرحمن الرحیم

حضور کم نظیر ملت بصیر و مقاوم و خداجوی ایران اسلامی در این حماسه بزرگ را به ملت عزیز، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (دامت برکاته) و منتخب مردم جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی تبریک گفته و خداوند متعال را بر این نعمت عظیم شکرگزاریم.

بدون تردید حضور حماسی و پرمعنا مردم در دفاع از ارزرش های الهی انقلاب اسلامی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در پرتو عنایت الهی و در رقابتی سالم و توأم با آرامش، متانت و اخلاق اسلامی به دست آمده مایه مباهات است.

در کسب این پیروزی ارزشمند باید قدردانی از مردم عزیز ایران اسلامی و لبیک آنان به ندای مقام معظم رهبری در راستای دستیابی به آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی، سجده شکر به درگاه احدیت به جا آورد و با سرلوحه قرار دادن کار و تلاش خالصانه در رفع مشکلات و دغدغه های آنان کوشید.

رجاء واثق می رود قوای مختلف نظام تحت نظارت ولایت مطلقه فقیه بتوانند در هرچه بیشتر شکوفایی استعدادهای نهفته و رفع تنگناها گام بردارند.

صادق لاریجانی

رییس قوه قضاییه»

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی، رییس مجلس نیز در پیام تبریکی به مناسبت پیروزی حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: شکوه و عظمت انتخابات اخیر پشتوانه ای ارزشمند برای بهبود شرایط کشور بخصوص در زمینه حل مشکلات گرانی و بیکاری خواهد بود.

در این پیام آمده است:

« صدیق گرامی حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی (دام عزه)

با سلام

توفیق جناب عالی در کسب رای اکثریت ملت عظیم الشان ایران را جهت خدمتگزاری در سمت ریاست جمهوری، تبریک عرض می کنم.

شکوه و عظمت انتخابات اخیر پشتوانه ای ارزشمند برای بهبود شرایط کشور بخصوص در زمینه حل مشکلات گرانی و بیکاری خواهد بود. تدبیر همه جانبه و انتخاب کابینه کارآمد و ورزیده و متعهد و رعایت قانون، بهترین بهره جستن از انرژی این حضور درخشنده و حماسی ملت است که ان شاءالله جناب عالی در ظل رهنمودهای ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب، توفیق انجام آن را خواهید داشت.

مجلس شورای اسلامی در این برهه حساس کشور همکاری صمیمانه را با حضرت عالی و دولت جدید برای تحقق اراده ملت و اصلاح امور به عمل می آورد.

از خداوند متعال می خواهم جناب عالی در طی طریق اسلام ناب محمدی و تحقق آرمان های امام (قدس سره) و تمشیت امور مهمه کشور مورد عنایت و توجه قرار گیرید. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات