اعضای میز استان ایلام با دکتر محمدرضا عارف دیدار کردند.

اعضای میز استان ایلام در راستای پیگیری مطالبات مردم استان و رایزنی با چهره های تأثیر گذار نظام با دکتر محمدرضا عارف نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دیدار و گفت وگو کردند.

محمدرضا عارف در این دیدار گفت: مردم ایلام در دوران انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن همواره همراهی خود با نظام را نشان داده اند ولی تاکنون آن گونه که شایسته است به این استان توجه نشده است.

وی ضمن تشکر از حمایت مردم ایلام از وی در جریان رقابت های انتخاباتی تأکید کرد: در جریان سفر به استان ایلام استقبال و حمایت مردم ایلام قابل تحسین بود و جا دارد که از این مردم خونگرم کمال تشکر را داشته باشم.

عارف ادامه داد: استان ایلام با توجه به ظرفیت های بالایی که دارد باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و بنده به سهم خود از تحقق مطالبات برحق این مردم حمایت می کنم.

وی تأکید کرد: استان ایلام دارای نیروهای علمی و سیاسی توانمند و شایسته ای است که باید از آنها در سطوح عالی مدیریت استفاده شود.

در ابتدای این دیدار حسن رستم زاد دبیر میز استان در ستاد رییس جمهور منتخب ضمن قدردانی از رفتار درس آموز دکتر عارف در جریان رقابت های انتخاباتی خطاب به وی اظهار کرد: این اقدام شما را به عنوان یک سیاست مدار اخلاق گرا در اذهان جاودانه ساخت و نشان داد که در نزد شما اخلاق بر همه چیز مقدم است.

رستم زاد تأکید کرد: اگر سرمایه گذاری در استان تقویت شود قابلیت های موجود در حوزه های نفت، گاز و آب و خاک ایلام را در مدار توسعه قرار خواهد داد و انتظار ما از افراد تاثیر گذار این است یاریگر استان در این امر مهم باشند.

به گزارش ایسنا، در این جلسه آقایان محسن چمن آرا، سید محمد حائری، علی کرم محمدیان، غلام سلیمانی، علی یاری و داریوش قنبری از اعضای میز استان به بیان دیدگاه های خود پیرامون مشکلات، قابلیت ها و مطالبات مردم استان پرداختند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات