وزرای پیشنهادی باید همچنین در مورد سهام عدالت، هدفمندی رایانه ها و مسایل و مشکلات روز مره مردم مثل بحث کشاورزی و اشتغال زایی نیز دیدگاه های خود را به اطلاع نمایندگان می رساندند.

یک نماینده مجلس شورای اسلامی درباره فضای عمومی مجلس بعد از معرفی کابینه ریس جمهور گفت: افراد معرفی شده باید رزومه کاری خود را به مجلس ارائه دهند و نمایندگان نیز پیگیر بررسی عملکرد گذشته آنها هستند تا بتوانیم در مورد آنها تصمیم گیری کنیم.
نادر قاضی پور  دراینباره گفت: بعد از ظهر روز گذشته تعدادی از اعضای فراکسیون رهروان ولایت با وزرای پیشنهادی جلسه ای داشتند.

نماینده مردم ارومیه ادامه داد: این جلسه برای طرح تعدادی از سوالات نمایندگان از وزرای پیشنهادی برگزار میشود.

وی درباره انتقادات مطرح شده مربوط به چند تن از افراد معرفی شده، تصریح کرد: گفته می شد تعدادی از وزرا در مورد وقایع سال ۸۸ موضع گیری های شفافی نداشتند و باید مواضع خود را در مورد کلیت نظام روشن می کردند که دراینباره توضیحاتی ارائه دادند.

قاضی پور افزود: وزرای پیشنهادی باید همچنین در مورد سهام عدالت، هدفمندی رایانه ها و مسایل و مشکلات روز مره مردم مثل بحث کشاورزی و اشتغال زایی نیز دیدگاه های خود را به اطلاع نمایندگان می رساندند.
این نماینده مجلس در مورد اینکه آیا کابینه پیشنهادی نماد اعتدالی که رییس جمهور وعده داده بود هست یا نه، اظهارکرد: هنوز کابینه عملکردی از خود نشان نداده و نمی توان در این مورد اظهار نظر قطعی کرد اما باید چندماه صبر کنیم تا ببینیم عملکرد وزرا به چه صورت خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات