وزیر اطلاعات با اشاره به فروپاشی قرارگاه مرکزی منافقین معروف به قرارگاه اشرف در عراق گفت: این سرانجام برای منافقین قابل پیش بینی بود.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی روز پنجشنبه با اشاره به این که «همان طور که ملت شریف ایران و مردم آزادیخواه جهان خبردار شدند قرارگاه مرکزی منافقین معروف به قرارگاه اشرف دچار فروپاشی شد. » تصریح کرد: این یک فرآیند طبیعی برای تشکیلاتی بود که پایه کار خود را بر اساس جنایت، ایجاد رعب و وحشت و ترور گذاشته بودند؛ آن هم ترور انسان های مظلومی که حاضر نشده بودند که زیر بار ظلم، استکبار و ننگ و عار روند.

وی اظهار کرد: قرآن سرانجام چنین مجموعه و گروهی را که از مسیر خدا به سمت مسیر انحرافی، کارهای زشت و ناپسند می رفت، انحراف صددرصد از راه خدا و به تمسخر گرفتن آیات الهی عنوان می کند؛ بنابراین پایان کار کسانی است که راه بدی و زشتی را دنبال می کنند و آیات الهی را تکذیب می کنند و به تمسخر می گیرند.

وی ادامه داد: منافقین گروهک گمراه بودند که برای ادامه حیات سیاسی ننگین خود دست به هر جنایتی زدند، حاضر به مزدوری جنایتکاری همچون صدام شدند و دست های خود را پس از آلوده کردن به خون بهترین فرزندان ایران اسلامی به خون مردم مظلوم عراق نیز آلوده کردند.

وزیر اطلاعات با طرح این سوال که «گروهک تروریستی منافقین به غیر از این انتظار چه سرنوشتی را می توانستند داشته باشند؟ » گفت: با اقدامات آن ها شعله خشم ملت عراق زیانه کشید و این جنایتکاران را در شراره خود تبدیل به خاکستر کرد. اراده ملت مظلوم عراق، ابتدا ماشین جنگی عاریتی آنان را از کار انداخت و عناصر موثر آنان را به کیفر جنایتشان رساند و سپس بساطشان را از خاک و سرزمین خود جمع کرد و به زباله دان تاریخ افکند.

وی خاطرنشان کرد: فروپاشی قرارگاه اشرف تجلی اراده مظلومان عراق است که هم انتقام خون به ناحق ریخته مردم این کشور را گرفتند و هم مرهمی بر زخم های بی شمار مردم ایران اسلامی نهادند که از ددمنشی های این گروهک، زخم های بی شماری بر تن خود داشت.

وی گفت: فروپاشی این گروهک تروریستی از سوی دیگر نشان داد که این تشکیلات یک لانه عنکبوتی بیش نبود.

علوی با بیان این که «ما این اقدام قهرمانانه ملت عراق را به مردم آن کشور و همچنین ملت ستمدیده ایران اسلامی تبریک می گوییم» ، اظهار کرد: خدای متعال را به خاطر این پیروزی دو ملت عراق و ایران شاکریم.

وی ادامه داد: جا دارد آن هایی که فریب این گروهک را خورده اند و سال ها زندگی را در تلخی های دربه دری، آوارگی و حصر فکری و روحی تجربه کردند به عقل و اندیشه خود مراجعه کنند که این مسیر سرنوشتی جز این ندارد.

وی با اظهار امیدواری نسبت به این که «خداوند متعال همه ما را عاقبت به خیر کند» خطاب به فریب خوردگان گروهک تروریستی منافقین گفت: مقتضای عقل و اندیشه این است که به آغوش ملت مسلمان ایران بازگردند و اگر دست شان به خون انسانی آلوده نشده است، از گذشت و بزرگواری ملت ایران برخوردار شوند، در دامان این ملت زندگی انسانی خود را دنبال کنند و به این در به دری خود پایان دهند. مطمئن باشید جریانی که پشت به ملت خود می کند، سرانجامی جز مزدوری و دریوزگی بیگانگان و جز سقوط و فروپاشی ندارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات