سرپرست دانشگاه آزاد پس از برکناری مدیر مسئول روزنامه فرهیختگان، مدیر عامل خبرگزاری آنا را نیز برکنار کرد.

به گزارش افکارنیوز ، میرزاده شنبه در اولین روز کاری خود با وجود اظهارات قبلی اش مبنی بر اینکه بنای تغییرات اتوبوسی ندارم، حمیدرضا عابدی را از مدیر مسئولی روزنامه دانشگاه آزاد (فرهیختگان) برکنار و احسان مازندرانی از بازداشت شدگان فتنه ۸۸ را جایگزین وی کرد. تغییرات در رسانه های وابسته به دانشگاه آزاد به همین جا ختم نشده و دیروز نیز رضا همدانچی مدیر عامل خبرگزاری دانشگاه آزاد (آنا) در گفت وگو با تسنیم از برکناری خود خبر داد.

همدانچی اظهار داشت: حدود ساعت ۱۵ از دفتر آقای حمید میرزاده سرپرست دانشگاه آزاد با بنده تماس گرفته و به یکباره اعلام شد که از مدیر عاملی خبرگزاری آنا برکنار شده ام. در این تماس تلفنی به بنده اعلام کردند که ساعت ۱۵: ۳۰ امروز تودیع می شوم و مدیر عامل جدید به جای من معرفی می شود.

همدانچی تصریح کرد: در روزهای گذشته مدیران جدید دانشگاه آزاد در پاسخ به اعلام آمادگی ما برای کناره گیری اعلام می کردند که با قوت به کار خود ادامه دهید اما امروز به یکباره خبر برکناری ام را از طریق تلفن به من اعلام کردند.

میرزاده چهارشنبه گذشته به واسطه بهانه جویی برخی اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد درباره عملکرد فرهاد دانشجو به جای وی به عنوان رئیس دانشگاه معرفی شد حال آن که قبل از جلسه ادعا شده بود این جلسه برای رسیدگی به برخی ابهامات تشکیل می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات