آیین اولین روز بازگشایی مدارس با حضور حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور در دبیرستان نمونه دولتی فاطمه الزهرا (س) منطقه ۱۸ برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود.

به گزارش افکارنیوز ، آیین اولین روز بازگشایی مدارس با حضور حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور در دبیرستان نمونه دولتی فاطمه الزهرا (س) منطقه ۱۸ برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود.

* دانش آموزان از ساعت ۷ صبح منتظر حضور رئیس جمهور بودند و ناظم و معلمین مدرسه هم تلاش می کردند تا فضای مدرسه برای حضور روحانی فراهم شود اما بعد از این همه آمادگی، تا چند دقیقه بعد از ورود رییس جمهور، دانش آموزان متوجه ورود وی نشدند.

*رئیس جمهور صبح امروز (دوشنبه) پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید زنگ آغاز مدارس را در حالی نواخت که فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش و هاشمی استاندار تهران نیز او را همراهی می کردند.

*رئیس جمهور پس از سخنرانی در جمع دانش آموزان، وارد کلاس ۴۰۱ فیزیک شد.

*یکی از دانش آموزان پای تخته کلاس آمد و روحانی پرسش مهر امسال را برای او خواند و این دانش آموز مقطع آخر دبیرستان آن را نوشت و در نهایت رئیس جمهور هم پای آن را امضا کرد.

*پرسش مهر امسال این بود: «اگر پدر شما رئیس جمهور باشد، چه اقدامی را به وی توصیه می کنید که بتواند اعتدال و میانه روی را در همه ابعاد زندگی و اجتماع جامعه ایران بگستراند» .

* بعد از آن، رئیس جمهور با دانش آموزان عکس یادگاری گرفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات