عضو فراکسیون رهروان ولایت گفت: پیام اوباما برای ایرانیان در سال جدید حرکتی مکارانه و همراه با نیرنگ بود که ماهیت و پشت پرده آن مشخص است.

کمال الدین پیرموذن اظهار داشت: آنچه که در این پیام به چشم آمد و بیش از سایر اظهارات رئیس جمهور آمریکا تاسف بار بود اینکه سخن از دموکراسی کردند که به نظر می رسد دموکراسی آمریکا چیزی جز پرستش دلار نیست.

رئیس مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه به دنبال این اظهارات فریبکارانه، رهبر معظم انقلاب نیز ماهیت پلید آمریکا و رژیم صهیونیستی را در سخنرانی آغاز سال جدید بازگو کرده و حیله و نیرنگ نظام استکباری را رو کردند، عنوان کرد: تاریخ گواهی می دهد که کارنامه آمریکا در ایران و عملکرد دولتمردان این کشور نسبت به ملت بزرگ ایران پر از ظلم ها، ستم ها و خیانت هایی است که گواه روشن آن پشتیبانی از صدام در جنگ هشت ساله می باشد.

پیرموذن هوشمندی ملت ایران را در شناخت توطئه ها و ترفندهای استکبار جهانی یادآور شد و افزود: استراتژی آمریکا بر هم زدن توازن اصالت سه اصل استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایران است که محصول نهضت عظیم اسلامی و ملی در این کشور می باشد.

وی گفت: آمریکا در صدد جمع کردن غلامان حلقه به گوش در منطقه است تا بتواند به سیاست مدبرانه ایران ضربه ای مهلک وارد کند اما حاشا از تلاش و کوشش بی ثمر سیاست مداران غرب و شرق و حتی عرب منطقه که بخواهند در این زمینه تحرکی از خود نشان داده و علیه قدرت بی نظیر ایران توطئه و ترفندی را به راه اندازند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما با جوهره آگاهی و رشد بی نظیر خود همواره سعی کردیم نه تنها در برابر خصم تعظیمی نکنیم بلکه به حیله و نیرنگ ظالمان روزگار نیز واقف باشیم که « کمر خم کردن صیاد آفت هاست مرغان را» .

پیرموذن در پایان سخنان خود در گفت وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: در سال مزین به نام حماسه سیاسی و اقتصادی بار دیگر دشمنان را در حرکت بی ثمر خود ناکام خواهیم گذاشت و در انتخابات پیش رو اوج وفاداری و دلدادگی خود را به نظام اسلامی به نمایش می گذاریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات