معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: به حمایت از ایران مفتخریم.

به گزارش افکارنیوز ، نعیم قاسم در سخنانی در مراسم فارغ التحصیلی تعدادی از دانشجویان آموزشکده علوم و تکنولوژی آفاق در بیروت با اشاره به حادثه دو روز پیش در بعلبک و شهادت تعدادی از نیروهای حزب الله لبنان در این حادثه بیان کرد: ما خواهان گفت وگو هستیم و آن را تنها راه حل می دانیم. راه حل در لبنان دستیابی به توافق سیاسی است نه تحریک، خودروهای بمب گذاری شده، فتنه انگیزی و تحریک اسراییل به کینه توزی علیه لبنان و منطقه.

وی با بیان این که همه مسایل در منطقه به سوی آرامش سیاسی و راه حل سیاسی در حرکت است، گفت: از ایران یاد بگیرید از سال ۱۹۷۹ آنها (آمریکایی ها) با آن در جنگند و تحت محاصره و تحریم و مجازات قرارش دادند و او (ایران) می گوید" نه" و حال سرانجام در سال ۲۰۱۳ دو سخنرانی در سازمان ملل انجام شد، یکی سخنرانی اوباما، رییس جمهور دولت بزرگ و دیگر سخنرانی روحانی، رییس جمهور ایران. باید این دو سخنرانی در سطح بین المللی را یک برابری دانست که این خود بیانگر جایگاه ایران و قدرتش است.

نعیم قاسم افزود: برخی ها از حمایت های ما از ایران انتقاد می کنند و از این که از این حمایت استفاده می کنیم، بر ما خرده می گیرند. آنها از کسانی که از آنها حمایت می کنند خجالت می کشند و جرات آن را ندارند که اعلام کنند که از چه کسانی حمایت می کنند و اگر این حمایت شان مایه افتخارشان بود، علنا اعلام می کردند اما ما به حمایت از ایران افتخار می کنیم و این را در برابر همگان اعلام می کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات