کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به ادعاهای اخیر خاتمی گفت: این اظهارنظر حاکی از این است که تلاش جدیدی برای ایجاد بحران های ساختگی در جامعه در حال شکل گیری است.

به گزارش افکارنیوز ، حمیدرضا ترقی کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به ادعاهای اخیر محمد خاتمی مبنی بر سازماندهی شده بودن تجمع مخالفان در زمان بازگشت رئیس جمهور از نیویورک اظهار داشت: کسانی که در فتنه های ۷۸ و ۸۸ و بحران های دوران اصلاحات نقش اصلی را داشتند و مقصر هستند نباید این نوع مسائل را طرح کنند، چرا که صلاحیت اظهارنظر در این مسائل را ندارند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: کسانی که خود بحران زا و بحران آفرین در ۸ ساله اصلاحات و همچنین در فتنه ۷۸ و ۸۸ بودند و مصالح جزئی را در کشور به بحران تبدیل کردند نمی توانند در این مسائل اظهارنظر کنند.

وی یادآور شد: این اظهارنظر حاکی از این است که تلاش جدیدی برای ایجاد بحران های ساختگی در جامعه در حال شکل گیری است تا بتوانند با طرح این نوع مسائل فضای کشور را به گونه ای تغییر دهند که در آن نقاط ضعف یا اقدامات پشت پرده اصلاح طلبان برای عبور از اعتدال و به دست گرفتن قدرت توسط اصلاح طلبان را هموار کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات