مشاور ارشد وزیر دفاع گفت: اصول، مبانی و اهداف عالیه انقلاب اسلامی به هیچ وجه قابل معامله و مذاکره نیست.

به گزارش افکارنیوز، سردار رستم قاسمی مشاور ارشد وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جمع کارکنان قرارگاه سازندگی حضرت نوح (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران، نقش این نیرو در تحقق استراتژی کلان بازدارندگی نظام را بسیار موثر و قابل ستایش توصیف کرد و در تحلیل مهمترین رویدادهای سیاسی داخلی و خارجی، گفت: اصول انقلاب اسلامی به هیچ وجه قابل معامله و مذاکره نیست.

وی با اشاره به رفتار متناقض غربی ها درباره مسأله هسته ای، افزود: مسأله هسته ای ایران دستاویزی برای اعمال دشمنی ها و تحریم ها بر علیه ملت ایران است، چرا که برخی از کشورها انرژی هسته ای را به منظور اهداف جنگ طلبانه خود در اختیار دارند اما هیچ گاه مورد اعتراض و سوال قرار نگرفته اند.

مشاور ارشد وزیر دفاع، تحریم های غرب و نظام سلطه بر علیه ملت ایران را نوعی انتقام گیری استکبار از انقلاب اسلامی قلمداد کرد و گفت: تحریم های دارویی علیه کشورمان که مستقیماً با جان هزاران بیمار سروکار دارد جنایتی آگاهانه از سوی غرب بر علیه ملت ایران اسلامی است و این اقدام خصمانه سندی محکم بر اثبات واهی بودن ادعاهای حقوق بشری استبکارجهانی است.

قاسمی در ادامه با اشاره به مقاومت و ایستادگی مردم در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: جنگ تحمیلی عراق بر علیه ملت ایران که با پشتیبانی و حمایت همه جانبه غرب همراه بود، به همگان ثابت کرد که نظام سلطه همواره در پی نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده که تاکنون نیز به هیچ یک از اهداف خود دست نیافته است.

وی در پایان با بیان اینکه ملت ایران اسلامی در طول سالیان متوالی از جبهه استکبار صدمات فراوانی دیده و به این ملت جفای بسیار زیادی شده است، گفت: افرادی که ادعای تعامل سازنده با انقلاب اسلامی را دارند، باید صداقت خود را در عمل به نمایش بگذارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات