مشاور امور بین الملل رئیس مجلس از دیدار رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با مدیرکل وزارت خارجه آلمان خبر داد و گفت که در این دیدار طرفین بر حل موضوع سوریه از طریق سیاسی تاکید کردند.

به گزارش افکارنیوز، حسین شیخ الاسلام با اشاره به دیدار علاءالدین بروجردی با مدیرکل وزارت امور خارجه آلمان گفت: در این دیدار طرفین در خصوص گسترش همکاری ها و ارتباطات میان۲ کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند که از جمله آن می توان به تأکید طرفین بر گسترش همکاری های پارلمانی میان دو کشور اشاره کرد.

وی افزود: مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر از دیگر مسائل مورد بحث در این دیدار بود و همچنین در این دیدار آخرین تحولات منطقه نیز مورد ارزیابی قرار گرفت.

مشاور امور بین الملل مجلس اظهار داشت: موضوع سوریه از دیگر مسائل مورد بحث در این جلسه بود که دو طرف در این دیدار بر حل سیاسی مسأله سوریه و پرهیز از گزینه نظامی تأکید کردند.

شیخ الاسلام خاطرنشان کرد: پیش از این دیدار نیز رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در دیدار با معاون وزیر امور خارجه سوئیس به بحث و گفتگو در خصوص روابط دوجانبه و گسترش این روابط از جمله روابط پارلمانی میان دو کشور پرداخت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات