یک مقام ارشد در دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به مذاکرات ایران و گروه ۱+۵ بار دیگر ادامه تحریم ها علیه ایران را خواستار شده است.

به گزارش افکارنیوز ، خبرگزاری رویترز اظهار کرد: مقامات اسرائیلی در اولین واکنش خود بعد از پایان مذاکرات ایران و گروه ۱+۵ بار دیگر تداوم فشارها بر ایران را خواستار شده اند.

نمایندگان ایران و گروه موسوم به ۱+۵ دیروز با صدور بیانیه ای مشترک دور جدیدی از مذاکرات را به پایان رساندند. ایران در این مذاکرات دو روزه که در ژنو برگزار شد، طرحی را ارائه کرده است که می تواند در چند گام و در مدت حدود یکسال به مناقشه هسته ای پایان دهد.

یک مقام ارشد در دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی که خواسته نامش فاش نشود، در واکنش به جو مثبت حاکم بر دور جدید مذاکرات گفته است: ایران را باید با اقداماتش سنجید نه طرح هایش.

وی افزود: تا زمانی که ایران گام های واقعی بر ندارد و ثابت نکند که در حال کنار گذاشتن برنامه تسلیحات اتمی خود است، جامعه بین الملل باید به تحریم های خود ادامه دهد.

رژیم صهیونیستی پیش از این هم بارها تاکید کرده بود ایران باید به طور کامل فعالیت های غنی سازی را کنار بگذارد.

دور بعدی مذاکرات ایران و گروه ۱+۵ روزهای ۱۶ و ۱۷ آبان در ژنو سوئیس برگزار می شود. این مذاکرات در سطح مدیران سیاسی و با حضور «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران و «کاترین اشتون» نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی انجام می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات