خبرگزاری تسنیم در پی اقدام غیرحرفه ای روابط عمومی معاونت پارلمانی رئیس جمهور، صوت اظهارات مجید انصاری را منتشر کرد.

به گزارش افکارنیوز ، پیرو خبری با عنوان" مجید انصاری در گفت وگو با تسنیم: ۳ وزیر پیشنهادی فردا به مجلس معرفی می شوند" که دقایقی پیش بر روی خروجی خبرگزاری تسنیم منتشر شد، روابط عمومی معاونت پارلمانی رئیس جمهور در اقدامی شتاب زده و غیرحرفه ای اقدام به ارسال تکذیبیه این خبر به رسانه های مختلف کرده است، حال آنکه صوت اظهارات مجید انصاری به طور کامل نزد خبرگزاری تسنیم موجود است و جالب آنکه آقای انصاری مشابه همین اظهارات را در گفتگو با خبرگزاری مهر و همچنین واحد مرکزی خبر نیز بر زبان آورده و بر روی خروجی این رسانه ها منتشر شده است.

و جالب آنجاست که بلافاصله بعد از این تکذیبیه روابط عمومی معاونت پارلمانی رئیس جمهور، سایت رسمی ریاست جمهوری در خبری با بیان اینکه" سه وزیر پیشنهادی دولت تدبیر و امید به مجلس معرفی شدند" عملاً بخش اول تکذیبیه معاونت پارلمانی رئیس جمهور را تکذیب و خبر خبرگزاری تسنیم را تایید کرد.

بر همین اساس خبرگزاری تسنیم ضمن اظهار تأسف بابت چنین اقدام غیرحرفه ای از سوی روابط عمومی معاونت پارلمانی رئیس جمهور، در ادامه متن کامل اظهارات آقای مجید انصاری (پیاده شده از روی صوت) را به همراه صوت اظهارات ایشان منتشر می کند:

حاج آقا فقط همین یک کلمه. می خواهم ببینم فردا وزرا معرفی می شوند و یا خیر؟ چون الان واحد مرکزی خبر مصاحبه ای از جنابعالی زده اند که وزرای باقیمانده فردا به مجلس معرفی خواهند شد.

  مورد خاصی ندارد و فردا انشاءلله به مجلس معرفی می شوند.

  پس، فردا نامه معرفی وزرا به مجلس تحویل داده می شود؟

  انشاءالله، بله، بله

 همین سرپرستان هم معرفی می شوند؟

 بله، بله

 سلامت باشید حاج آقا. ممنون
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات