معاون حقوقی و پارلمانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از احتمال معرفی سه وزیر پیشنهادی علوم، ورزش و آموزش و پرورش در نشست فردای مجلس خبر داد و گفت: از طرف دیگر امکان معرفی نشدن توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم وجود دارد.

به گزارش افکارنیوز ، سعدالله نصیری قیداری از احتمال معرفی سه وزیر پیشنهادی علوم، ورزش و آموزش و پرورش در نشست فردا (یکشنبه ۲۸ مهر) مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: به احتمال زیاد اسامی وزرای پیشنهادی فردا در صحن علنی مجلس اعلام وصول خواهد شد.

وی با اشاره به موضوعات مطرح شده مبنی بر احتمال تغییر در ترکیب سه وزیر پیشنهادی افزود: به طور حتم در عالم سیاست هیچ چیز غیر ممکن نیست. در هفته های گذشته اطرافیان رئیس جمهور بر حضور توفیقی در لیست نهایی وزرای پیشنهای تأکید داشتند اما هم اکنون باید منتظر ماند تا ببینیم رئیس جمهور چه افرادی را معرفی می کند.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به سؤالی درباره امکان معرفی نشدن جعفر توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: بله امکان معرفی نشدن توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم هم وجود دارد اما قوت و ضعف این موضوع به تصمیم نهایی رئیس جمهور بستگی دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات