رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و تایلند اظهار داشت: هیات پارلمانی ایران شش آبان ماه و به مظور بررسی راهکار های افزایش مراودات سیاسی و اقتصادی به تایلند سفر می کنند.

به گزارش افکارنیوز، ایرج ندیمی اظهار داشت: قرار است در این سفر اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از مجلس شورای اسلامی با مقامات سیاسی، قضایی و پارلمانی کشور پادشاهی تایلند دیدار و گفت وگو کنند.

وی افزود: دیدار با رییس مجلس نمایندگان و وزیر امورخارجه تایلند و همچنین مقامات قضایی این کشور از برنامه های اصلی این سفر چهار روزه است. ضمن آنکه دیدار با برخی از مقامات سیاسی و تجاری این کشور نیز در دستور کار این سفر قرار دارد که بعد از تنظیم نهایی در ارتباط با آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به این که برخی از موانع سیاسی بین کشورها در مراودات پارلمانی وجود ندارد گروه پارلمانی جمهوری اسلامی ایران با قدرت و توان ویژه به دنبال رفع موانع سیاسی و پیگیری حقوق ایرانیان در این کشور و همچنین بهبود مراودات جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

در این سفر آقایان اسفنانی عضو کمیسیون حقوقی و عثمانی و عزیزی از کمیسیون برنامه و بودجه، ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی و رییس گروه دوستی پارلمانی ایران را همراهی می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات