امام جمعه موقت تهران گفت: ما با دشمنانی طرفیم که به هیچ قراردادی سر سوزنی پایبند نیستند و فقط زبان زور و اقتدار را می فهمند.

به گزارش افکارنیوز، حجت الاسلام احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در مراسم دومین سالگرد گرامیداشت شهدای اقتدار موشکی سپاه که صبح امروز در حسینیه امام رضا (ع) نیروی هوا فضای سپاه برگزار شد، گفت: مقام معظم رهبری تقدیر ها و تجلیل هایی از عملکرد شهید حسن طهرانی مقدم داشته اند و در مورد ایشان تعابیری چون سردار عالیقدر و دانشمند برجسته به کار برده اند.

وی افزود: با این اوصاف، بنده یقین دارم اگر این شهیدان در رکاب ابا عبدالله (ع) بودند همان فداکاری و ایثار را از خود نشان می دادند.

خاتمی تأکید کرد: اقدامات شهید طهرانی مقدم باعث شد واحد توپخانه ای، موشکی و هوا فضای سپاه آنقدر بالا بیاید تا در کنار یک نیرو قرار بگیرد و اینها از ذهن نورانی حاج حسن نشأت می گیرد که صنایع موشکی مان دشمن را زمینگیر می کند.

امام جمعه موقت تهران گفت: دشمنان ما زبان تعامل سرشان نمی شود و به زبان دیگر، وحشی هستند. ما شاهدیم که آنها در سوریه چه جنایاتی را انجام می دهند. ما با دشمنانی طرفیم که فقط زبان قدرت و زور را می فهمند.

خاتمی ادامه داد: اگر اقتدار نظامی و موشکی سپاه نبود آمریکا و اسرائیل بارها به ایران حمله می کردند. موشک ۲هزار کیلومتری سپاه کابوس همیشگی آنهاست و اینکه مقام معظم رهبری اعلام می کنند در صورت خطا تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم با تدبیر افرادی چون شهید طهرانی مقدم است.

وی اظهار داشت: ما با دشمنانی طرفیم که سر سوزنی به هیچ قرارداد و ارزشی پایبند نیستند؛ اینها نوکر بی اختیار صهیونیست ها هستند.

خاتمی خاطر نشان کرد: وزرای خارجه آمریکا، فرانسه و آلمان همه سر و ته یکی هستند و فقط زبان زور و اقتدار را می فهمند و راهبرد جمهوری اسلامی ایران نیز راهبرد بازدارندگی است که شهید طهرانی مقدم نقش بسزایی در تولید و افزایش آن داشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات