نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که توافقات حاصل شده بین ایران و آژانس تاثیر بسزایی در روند سومین دور جدید مذاکرات ایران و ۱+۵ در ژنو خواهد داشت.

به گزارش افکارنیوز ، منصور حقیقت پور با اشاره به سفر آمانو به ایران و به دنبال آن توافقاتی بین ایران و آژانس گفت: این توافقات در مذاکرات هفته آینده تاثیر گذار خواهد بود. طبیعتا از قبل این توافقات آژانس به این موضوع پی خواهد برد که کار ما قانونی است و از مدار قانونی خارج نشده ایم.

وی خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی و دستگاه تبلیغاتی صهیونیست ها فضایی ذهنی خارج از مدار رفتار ایران برای آمانو ایجاد کرده اند که به همین دلیل آنها برپایه چنین ذهنیتی نگران فعالیت های هسته یی ایران هستند.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: طبیعتا حضور آمانو در ایران و گفت وگو ها این ذهنیت به وجود آمده را در آنها پاک خواهد کرد. آنها باید در ایران بروند و بیایند تا به این موضوع پی ببرند که ایران فعالیتی خارج از مدار قانون انجام نمی دهند.

حقیقت پور در پایان تاکید کرد: حضور آمانو در ایران ذهنیت غلطی که صهیونیست ها در آنها نسبت به ایران ایجاد کرده است را از بین می برد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات