رئیس بیمارستان شهید آیت الله صدوقی گفت: علی اکبر پرورش که به خاطر عفونت، چشم چپش تخلیه شده است از سطح هوشیاری پایینی برخوردار است.

به گزارش افکارنیوز ، سید رضا مرتضویان امروز  در اصفهان حال کنونی علی اکبر پرورش را وخیم دانست و اظهار کرد: پرورش از حدود دو هفته گذشته برای اختلالات تنفسی و چشم به بیمارستان صدوقی مراجعه کرده بود و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه زمانی که شرایط جسمی پرورش بهتر شد، وی را به منزل منتقل کردیم و پزشکان به درمان وی در منزل اقدام می کردند، اضافه کرد: اما سپس وضعیت وی بسیار وخیم شد و چشم چپ وی عفونت کرد که به دنبال این موضوع پزشکان پس از بررسی وضعیتش تشخیص دادند که چشم چپ باید تخلیه شود.

رئیس بیمارستان شهید آیت الله صدوقی وضعیت پرورش تصریح کرد: سه روز پیش چشم چپ علی اکبر پرورش توسط کادر درمانی چشم پزشکان تخلیه شد و متأسفانه وضعیت تنفسی وی هر لحظه بد تر شده است و به دنبال این موضوع مجبور به انجام تنفس مصنوعی برای وی شده ایم.

وی با تاکید بر اینکه علی اکبر پرورش که از عفونت بسیار، چشم چپش تخلیه شده است از سطح هوشیاری پایینی برخوردار است، ادامه داد: پرورش از روز نخست با کاهش سطح هوشیاری مواجه بوده و نسبت به درد تحریکات خاصی را نشان نمی داده است.

مرتضویان با بیان اینکه پرورش در گذشته بیماری آلزایمر و اختلالات بینایی و کلیوی داشته است، تاکید کرد: بیماری فعلی وی ارتباطی به بیماری های گذشته وی ندارد و امیدواریم که وضعیت پرورش رو به بهبودی برود.

 ظهر امروز، احمد صافی مشاور دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش و رئیس کانون بازنشستگان فرهنگی کشور، باقر امیری کارشناس روابط عمومی شورای عالی آموزش و پرورش و سید مجید عاملیان مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به عنوان نمایندگان وزیر آموزش و پرورش به همراه جمعی از مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور در بیمارستان شهید آیت الله صدوقی اصفهان از استاد علی اکبر پرورش استاد فرهیخته اخلاق، تعلیم و تربیت و یار دیرینه انقلاب، امام (ره) و رهبری و وزیر اسبق آموزش و پرورش عیادت کردند و برای شفای عاجل وی دست به دعا برداشتند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات