دانشگاه تهران از خبرنگارانی که روز گذشته برای پوشش سخنرانی وزیر خارجه به این دانشگاه آمده بودند اما موفق به حضور در سالن نشدند، عذرخواهی کرد.

به گزارش افکارنیوز ، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه روز گذشته به دعوت دانشکده مطالعات جهان اسلام به دانشگاه تهران رفت و در تالار علامه امینی در جمع دانشجویان این دانشگاه درباره مسائل بین المللی و مذاکرات هسته ای جمهوری اسلامی ایران با کشورهای عضو ۵+۱ و توافق ژنو سخنرانی کرد.

در این بین تعدادی از خبرنگاران به علت تراکم جمعیت در محل سخنرانی محمدجواد ظریف موفق به ورود به تالار علامه امینی نشدند و از پوشش سخنرانی وزیر امور خارجه بازماندند.

بر این اساس، اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران در اطلاعیه ای که در پایگاه اطلاع رسانی این دانشگاه منتشر کرده، از همه خبرنگارانی که برای پوشش خبری سخنرانی وزیر امور خارجه در دانشگاه تهران حضور یافته بودند اما موفق به حضور در سالن نشدند، عذرخواهی کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

همکاران محترم رسانه های وزین جمهوری اسلامی ایران

سلامٌ علیکم؛

احتراماً، از کلیه عزیزانی که جهت شرکت در مراسم سخنرانی وزیر امور خارجه در دانشگاه تهران جهت پوشش خبری مراجعه و به لحاظ استقبال گسترده دانشگاهیان موفق به حضور نگردیده اند، عذرخواهی نموده و پوزش می طلبیم.

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات