فاطمه رهبر در دیدار با رئیس کمیته روابط با ایران در پارلمان اروپا:

رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس در دیدار با هیئت پارلمانی اروپایی گفت: متأسفانه در طول سال های پس از انقلاب تصویر نادرستی از جامعه ایرانی به ویژه در زمینه زنان در افکار جهان ترسیم شده است که با واقعیات جامعه ایرانی تفاوت بسیاری دارد.

به گزارش افکارنیوز ، فاطمه رهبر رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس در دیدار با هیئت پارلمانی اروپایی که بعدازظهر دیروز صورت گرفت با اشاره به ضرورت تداوم گفت وگوها و تعاملات میان کشورها به دور از اغراض سیاسی اظهار داشت: در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، زنان در جامعه ایران از جایگاه و موقعیت ویژه ای برخوردار شدند و توانستند در حوزه های گوناگون علمی و دانشگاهی و اجرایی نقش و حضور فعال داشته باشند.

وی با بیان اینکه احکام و قوانین جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف از جمله زنان و خانواده منبعث از احکام دین مبین اسلام است، افزود: مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از حقوق زنان در کشور قوانین و لوایح بسیاری را تصویب کرده است.

رهبر خاطرنشان کرد: متأسفانه در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی تصویر نادرستی از جامعه ایرانی به ویژه در زمینه زنان در افکار جهان ترسیم شده است که با واقعیات جامعه ایرانی تفاوت بسیاری دارد.

رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز زنان در سطوح گوناگون در جامعه ایرانی نقش و حضور بسیار مؤثری دارند.

رئیس کمیته روابط با جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از سفر به ایران از فرصت ایجاد شده برای گفت وگوها و تبادل نظر استقبال کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات