باهنر:

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) از خوشنام ترین نهادهای کشور است و توانسته با ارائه خدمات مناسب، خانواده های زیرپوشش را به عناصر خلاق و تولیدکننده ثروت در کشور تبدیل کند.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا باهنر با حضور در جلسه شورای مدیران ستادی این نهاد که با موضوع حماسه اقتصادی با جهت گیری اقتصاد مقاومتی و نقش کمیته امداد برای تحقق آن که در سالن همایش های غدیر این نهاد برگزار شد، اظهار داشت: کمیته امداد امام (ره) با ارائه خدمات مناسب در جهت توانمندی خانواده های زیر پوشش توانسته است آنها را به عناصر خلاق و تولید کننده ثروت در کشور تبدیل کند و عملکرد این نهاد در مقایسه با سایر نهادهای اجرایی موفق ارزشیابی می شود.

وی افزود: برای توانمندسازی افراد زیر پوشش باید تولید را به مددجویان آموزش داد و نظارت بر فعالیت های بنگاه های زودبازده باید با روش علمی صورت پذیرد.

نایب رئیس مجلس تصریح کرد: پس از امنیت و سلامتی، مطالبه اصلی تمام دولت ها توجه به شاخص های اصلی رشد اقتصادی و تولید ملی، نرخ بیکاری و اشتغال، سطح عمومی قیمت ها و توسعه منابع انسانی است، بنابراین باید اقتصاد خود را با استفاده از امکانات و تولید به اقتصادی الگوساز تبدیل کنیم و توجه رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر به مباحث اقتصادی در این راستا است.

باهنر در پایان اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی (خصوصی سازی) را یک انقلاب بزرگ در اقتصاد کشور توصیف کرد که مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده و خواستار اجرای دقیق و درست برنامه پنجم توسعه شد و آن را درمان اقتصاد کشور دانست.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات