سایت ریاست جمهوری اقدامات ویژه رئیس جمهور در خصوص حادثه تروریستی عراق را منتشر کرد.

به گزارش افکارنیوز ، پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری در خبری" تماس تلفنی با نخست وزیر عراق برای تامین امنیت اتباع ایرانی در این کشور و شناسایی و دستگیری عاملین حمله تروریستی به کارگران و تکنسین های ایرانی در استان دیاله" ، " دستور به بنیاد شهید برای رسیدگی به وضعیت خانواده های شهدای این حمله تروریستی" و" دستور به دستگاه های مسئول برای تسریع در درمان مجروحان این حادثه" را از" مجموعه اقدامات ویژه ای" برشمرد که ظهر امروز از سوی رییس جمهور در خصوص حادثه تروریستی عراق انجام گرفت.

رییس جمهور ظهر امروز (یکشنبه) در گفت وگویی تلفنی با نوری المالکی نخست وزیر عراق و تاکید بر لزوم تامین امنیت و حفاظت ویژه از ایرانیان مقیم و مشغول به کار در شهرهای عراق و زائران عتبات عالیات از وی خواست نسبت به تعقیب، دستگیری و مجازات عاملین حمله تروریستی به تکنسین ها و کارگران ایرانی احداث خط لوله گازی در استان دیاله اقدامات لازم را انجام دهد.

روحانی همچنین با ابراز تسلیت به خانواده های شهداهای این حادثه و آرزوی سلامتی برای مجروحان آن، با صدور دستوری از بنیاد شهید خواست نسبت به خانواده شهدای این حمله تروریستی اقدامات ویژه و رسیدگی های لازم صورت پذیرد.

رئیس جمهور همچنین به دستگاه های مسئول و ذیربط دستور داد نسبت به تسریع در درمان مجروحان این حادثه اقدامات لازم انجام گیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات