دریادار بیغم:

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: حضور ناوگروه های نیروی دریایی ارتش در شرق اقیانوس هند و ادامه آن به سمت خاور دور، جایگاه نیروی دریایی را در جهان ارتقا داده است.

به گزارش افکارنیوز ، دریادار غلامرضا خادم بیغم جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع کارکنان ستاد این نیرو با اشاره به کوشش و تلاش همه کارکنان و برنامه ریزی اداره عقیدتی سیاسی این نیرو در نشان دادن اقتدار و رشادت های دلاورمردان این نیرو در سالهای دفاع مقدس به خصوص عملیات مروارید در هفته نیروی دریایی، اظهار داشت: همه تلاش ها و برنامه ریزی ها برای نشان دادن بحث ارتقاء توانمندی و اهمیت نیروی دریایی در جامعه است و مهمتر از آن برنامه عملیاتی و راهبردی نیروی دریایی در فضای بین المللی بود که بازتاب خوبی داشت.

وی با بیان اینکه جایگاه نیروی دریایی از دو رقمی به تک رقمی تغییر کرده است، افزود: حضور ناوگروه های نیروی دریایی ارتش در شرق اقیانوس هند و ادامه آن به سمت خاور دور، جایگاه نیروی دریایی را در جهان ارتقاء داده است.

وی با اشاره به حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش در نشست بین المللی امنیت دریایی در کشور اندونزی، اظهارداشت: دریادار سیاری در سخنانش به نوع جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه اقیانوس هند تاکید داشت و امروز اثرگذاری نیروی دریایی ایران در منطقه بر کسی پوشیده نیست.

بیغم در پایان به ادامه تلاش های مناطق، پایگاهها و ستاد این نیرو اشاره کرد و گفت: از زحمات همه شما تشکر می کنم و امیدوارم با همت بلند بتوانیم این پیشرفت ها را تداوم ببخشیم و باعث سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات