وزیر اطلاعات در پاسخ به سؤالی درباره سؤالات نمایندگان از وی درباره حضور هیأت پارلمانی و دیدار با دو تن از فتنه گران یادآور شد: ما در این زمینه در مجلس صحبتی نداشتیم و از من سؤالی نشده است.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در حاشیه مراسم هفتم مرحوم پرورش که در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد، در پاسخ به سؤالی درباره فیلتر شدن سایت علی مطهری اظهار داشت: مگر ما فیلتر کرده ایم؟

وزیر اطلاعات همچنین در پاسخ به سؤالی درباره سؤالات نمایندگان از وی درباره حضور هیأت پارلمانی و دیدار با دو تن از فتنه گران یادآور شد: ما در این زمینه در مجلس صحبتی نداشتیم و از من نیز سؤالی پرسیده نشد.

وزیر اطلاعات در پاسخ به سوالی درباره تعامل بین دولت و مجلس گفت: مجلس و دولت کار طبیعی خود را در مسیر لازم انجام می دهند.

وی با بیان اینکه بالاخره سوال هایی مطرح می شود و وزرا نیز به سوالات نمایندگان پاسخ می دهند، اظهار داشت: تنها چیزی که در این میان وجود دارد این مسئله است که سوالات بخش زیادی از وقت وزرا می گیرد و فرصت اینکه وزرا بتوانند کارهای خود را سر و سامان دهند و خدمتی به مردم انجام دهند باقی نمی ماند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وزارت اطلاعات در خصوص مبارزه با ویژه خواران مشارکت خواهد کرد گفت: وزارت اطلاعات حتما این کار را انجام خواهد داد.

وزیر اطلاعات در ادامه در پاسخ به سوالی درباره ترور ماجد الماجد تروریسم سعودی در لبنان گفت: هنوز اطلاعات دقیقی در این باره نداریم ولی می دانیم که اتفاق، اتفاق مشکوکی است.

علوی در پاسخ به این سوال که آیا ایران هیئتی را برای مشارکت در تحقیقات پیرامون مرگ این تروریسم سعودی به لبنان اعزام می کند یا خیر گفت: دستگاه ها با یکدیگر تعامل کرده و تصمیمی در این باره خواهند گرفت.

وی درباره اینکه آیا شما با سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق کشورمان دیداری داشته اید یا خیر گفت: من نه با سید محمد خاتمی دیداری داشته ام نه با سید احمد خاتمی. البته دیروز گفت وگوی تلفنی با سید احمد خاتمی داشته ام.

وزیر اطلاعات در پاسخ به سوالی درباره عملیات های تروریستی تکفیری در منطقه و گسترش آن گفت: خطایی که غربی ها انجام دادند و فکر کردند ترور از نوع تکفیری فقط منافع جمهوری اسلامی را هدف قرار می دهد امروز به ضرر آنها تمام شده و منافع آنها را تهدید می کند و عملا دنیا به این نتیجه رسیده است که یک اراده جهانی برای مبارزه با تروریسم تکفیری شکل بگیرد و با این پدیده شوم و ضدبشری و ضد اسلامی مقابله شود.

وی برخی سؤالات درباره بابک زنجانی را بی پاسخ گذاشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات