سخنگوی وزارت خارجه در خصوص انتشار اخبار مربوط به بازداشت ۳ مظنون به ربایش عباس یزدان پناه گفت: تاکنون از سوی طرف اماراتی به صورت رسمی در این خصوص گزارشی دریافت نکرده ایم.

به گزارش افکارنیوز ، مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به سؤالی درباره انتشار خبری مربوط به بازداشت ۳ مظنون به ربودن عباس یزدان پناه شهروند ایرانی توسط نیروهای امنیتی امارات گفت: ما نیز این اخبار را از رسانه ها شنیده ایم و تاکنون به صورت رسمی از سوی طرف اماراتی پیرامون آن گزارشی دریافت نکرده ایم و در انتظار دریافت جزئیات مربوط به آن از سوی جهات رسمی دولت امارات هستیم.

وی افزود: به منظور پیگیری امور و وضعیت این اتباع کشورمان بر اساس کنوانسیون بین المللی و به منظور دسترسی کنسولی به این افراد، یادداشت هایی از سوی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در امارات به وزارت خارجه این کشور ارسال شده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه با تأکید بر اینکه از زمان انتشار اخبار مربوط به ربوده شدن عباس یزدان پناه شهروند ایرانی در تیر ماه سال جاری خواستار دریافت اطلاعات کامل درباره سرنوشت وی شده بودیم، عنوان کرد: انتظار ما این است که جهات ذیربط دولت امارات اطلاعات مربوط به این شهروند ایرانی را با توجه به اینکه فرد مهمی در پرونده کرسنت است به ما اعلام کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات