فرمانده هوافضای سپاه گفت: ایران به برکت وجود رهبری که جهان نظیر آن را سراغ ندارد و با همت فرزندان و جوانانی که برای حفظ عزت و استقلال آن هم قسم شده اند، به عنصر تعیین کننده معادلات جهانی تبدیل شده است.

به گزارش افکارنیوز ، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه در جریان دیدار از پایگاه دریایی چابهار در جمع فرماندهان و رزمندگان پایگاه با اشاره به شرایط حساس منطقه ای و جهانی، گفت: ایران به برکت وجود رهبری که جهان نظیر آن را سراغ ندارد و با همت فرزندان و جوانانی که برای حفظ عزت و استقلال آن هم قسم شده اند، به عنصر تعیین کننده معادلات جهانی تبدیل شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: کشتی انقلاب اسلامی در مسیری که تا به امروز طی کرده، از گرداب ها و طوفان های سهمگینی به سلامت عبور کرده و این به برکت هدایت گری ناخدای خدامحور این کشتی و کمک و همدلی و همراهی سرنشینان غیرتمند و ارزشمدار آن محقق شده است.

فرمانده هوا فضای سپاه افزود: این انقلاب به رغم خواست و میل بدخواهان و دشمنان، به محدوده امن و ایمن وارد شده است و تا رسیدن به ساحل اطمینان، نیازمند استمرار بصیرت، وحدت، همدلی و همراهی و تبعیت از ولی فقیه زمان است.

سردار حاجی زاده گفت: امروز اگر جلسات کارشناسان نظامی دشمن به موضوع مواجهه نظامی با ایران که می رسد، هیبت و قدرت نظام اسلامی همه محاسبات آنان را به هم ریخته و چشم طمع آنان را کور می کند و خیال این مواجهه را از مخیله آن ها محو می کند، به خاطر حفظ توانمندی و دستیابی به قدرتی است که فرزندان این ملت فراهم ساخته اند.

وی افزود: یکی از مجموعه های مهمی که در ایجاد این بازدارندگی و کسب این قدرت و توانمندی و حفظ آمادگی ها، نقشی اساسی داشته است، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات