دفتر رئیس جمهور در پیامی از استقبال، حضور و میهمان نوازی مردم استان خوزستان در جریان اولین سفر استانی دولت یازدهم به این استان تقدیر و تجلیل کرد.

به گزارش افکارنیوز ، دفتر رئیس جمهوری در پیامی از استقبال، حضور و میهمان نوازی مردم خونگرم، ولایتمدار و شهید پرور استان خوزستان در جریان اولین سفر کاروان تدبیر و امید به این استان تقدیر و تجلیل کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خوزستان نماد مقاومت این سرزمین و ملت است، ملتی که نشان داده است در برهه های حساس با هم نشینی اقوام مختلف با آرمان های نظام و انقلاب پایبند بوده و با اتحاد و یکپارچگی خود حماسه ها آفریده است.

ریاست جمهور تشکر صمیمانه و عمیق خود را از همه قشرها و صنوف مردم مقاوم و بزرگوار اهواز و دیگر شهرهای استان خوزستان، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز، علمای جلیل القدر و روحانیت معزز، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، نخبگان و فرهیختگان پرتلاش، خوش ذوق و فهیم، استادان و دانشجویان پرشور و خوش فکر، عشایر مؤمن و دلاور استان، نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی سلحشور و نیروهای شجاع سپاه و بسیج مستقر در خوزستان، استاندار و مسئولان محلی و دیگر قشرها و گروه های مردم اعلام می کند. بی شک اولین سفر کاروان تدبیر و امید به استان خوزستان، نوید بخش فصلی پویا و ماندگار در تاریخ پرافتخار این ملی ترین استان ایران است.

دولت مصمم به توسعه خوزستان است و به فضل الهی، در پرتو گنجینه استعداد بی پایان اقشار مردم و در سایه همت و تلاش مسئولان برای اجرای برنامه های مصوب سفر، آینده درخشان تری را برای مردم متدین و قدرشناس خوزستان رقم خواهد زد و با تمام توان خواهد کوشید مشکلات و معضلات آنان را برطرف کند.

دفتر رئیس جمهور
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات