برخلاف شایعات رسانه های داخلی و خارجی/

لرستان خبر: دانشگاه دولتی آیت الله بروجردی (ره) شهرستان بروجرد بر خلاف شایعات رسانه های داخلی و خارجی، در بیانیه‌ای خبر هرگونه تجمع احزاب و گروه‌های سیاسی در مقابل این دانشگاه را تکذیب کرد.

به گزارش لرستان خبر از بروجرد، علیرضا لطفی مسئول روابط عمومی دانشگاه حضرت آیت‌الله العظمی بروجردی (ره)در بیانیه‌ای خبر تجمع در مقابل دانشگاه آیت‌الله بروجردی را تکذیب کرد.

 

در این بیانیه آمده است:‌ با توجه به اینکه بعضی از سایت‌های خبری موضوع تجمع و اعتراضات را جلوی دانشگاه مطرح کرده‌اند، به استحضار می‌رساند،این خبر کذب محض است و صحت ندارد و با صراحت تمام ذکر می‌شود که هیچ‌گونه تجمعی در شهر و جلوی دانشگاه در اعتراض به حضور نوه عزیز حضرت امام بزرگوار (ره) ‌اتفاق نیفتاده است.

 

این بیانیه می‌افزاید: بعد از اعلام حضور حجت‌الاسلام حسن خمینی در بروجرد، ‌یک شور و عشق خاصی در بین مردم شریف بروجرد برای شرکت در همایش ملی تبیین شخصیت علمی حضرت امام خمینی (ره) به وجود آمد.

 

‌در این بیانیه تصریح شده است: این شور و شعف در سطح شهر به گونه‌ای آشکار بود که پیش‌بینی می‌شد چند‌ هزار نفر در همایش مذکور شرکت کنند که البته دانشگاه همه تدابیر و تمهیدات لازم جهت استقبال از همه میهمانان را انجام داده بود.

 

‌‌در این بیانیه آمده است: با کمال تاسف به سبب افراط‌گری افراط‌گرایان‌ و تهدیدهای تشنج‌آفرین آنها و با نهایت شگفتی، برخی مسئولان و تاثیرگذاران این شهر، اصرار بر برگزاری همایش با حذف یکی از سخنرانان همایش را داشتند.

 

این بیانیه می‌افزاید: دانشگاه آیت‌الله بروجردی با در نظر گرفتن تمام جوانب و با عنایت به اینکه حرمت مومن از حرمت خانه کعبه بالاتر است و برگزاری همایش با حذف یکی از سخنرانان که سبب شکستن حرمت مهمان همایش می‌شد، کل همایش را لغو کرد.

 

همایش ملی تبیین شخصیت علمی امام خمینی (ره) قرار بود 16 و 17 اردیبهشت در دانشگاه دولتی آیت‌الله بروجردی (ره) با حضور حجت‌الاسلام سید حسن خمینی، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی و حجت‌الاسلام سید هاشم رسولی محلاتی برگزار شود که به خاطر عدم حضور یکی از سخنرانان در این همایش، بنا به تشخیص مسئولان دانشگاه این همایش لغو شد.

بعد از لغو شدن این همایش رسانه های داخلی و خارجی به صورت زنجیره ای به شایعات مختلف از جمله تجمع در جلو این دانشگاه پرداختند و سعی کردند به مقاصد سیاسی خود برسند.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات