معاون استاندار لرستان در گفت وگو با تسنیم:

لرستان خبر: معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان گفت: تاکنون هیچ نامه و یا دستوری مبنی بر عزل فرماندار بروجرد از طرف مسئولان مربوطه از تهران به ما نرسیده و فرماندار بروجرد به کار خود ادامه می‌دهد.

به گزارش لرستان خبر سعید شاهرخی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در خرم آباد، در مورد عزل فرماندار بروجرد اظهار کرد: خبر عزل فرماندار بروجرد که متاسفانه از دیروز صبح در بعضی پایگاهای خبری درج شده است بی پایه و اساس و کذب محض است.

وی افزود: تاکنون هیچ نامه و یا دستوری مبنی بر عزل فرماندار بروجرد از طرف مسئولان مربوطه از تهران به ما نرسیده است و این خبر شایعه است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان بیان کرد: در این روز ها که مسئولان استان لرستان با تلاش و کوشش در حال خدمت به استان هستند عده ای با شایعه سازی قصد ضربه زدن به لرستان را دارند.

وی عنوان کرد: فرماندار بروجرد به کار خودش ادامه می دهد و ما به این شایعات توجهی نمی کنیم چون هدف ما خدمت به لرستان است.

شاهرخی با انتقاد از رسانه های ضد انقلاب اظهار کرد: متاسفانه در چند روز اخیر رسانه های ضد انقلاب با شایعه پراکنی درصدد هستند آرامش را از لرستان بگیرند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان با اشاره به شایعات چند وقت اخیر در مورد تجمع برای لغو سفر سید حسن خمینی در بروجرد اظهار کرد: چنین خبری واقعیت ندارد و اصلا تجمعی رخ نداده است.

وی افزود: مردم لرستان همیشه به خانواده امام خمینی(ره) علاقه و عشق داشتند و به نوه ایشان حجت‌الاسلام سید حسن خمینی ارادت و علاقه زیادی دارند و استقبال می‌کنند.

شاهرخی عنوان کرد: در این زمینه شایعاتی مبنی بر اینکه شورای تامین از ورود سید حسن خمینی جلوگیری به عمل آورده منتشر شده که این کذب محض است و به هیچ عنوان صحت ندارد.

وی افزود: چنانچه برنامه ای تدوین شود و با حضور ایشان باشد به طور قطع مورد استقبال مردم و شورای تامین قرار خواهد گرفت. شورای تامین بر اساس وظیفه ذاتی خود موظف بوده از این گونه مراسمات صیانت کند.

شاهرخی با بیان اینکه ما باید از هرگونه حاشیه‌سازی و فضاسازی در استان لرستان پرهیز کنیم، عنوان کرد: این حاشیه‌سازی‌ها موجب کُند شدن روند توسعه این استان می‌شود، بنابراین از هرگونه حاشیه‌سازی اعلام انزجار می‌کنیم.

به گزارش لرستان خبر از خرم‌آباد، بعد از لغو همایش ملی تبیین شخصیت ملی امام خمینی(ره) در بروجرد که قرار بود 16 و 17 اردیبهشت در دانشگاه آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) با حضور حجت‌الاسلام سید حسن خمینی، حجت‌الاسلام قربانعلی دری نجف‌آبادی و حجت‌الاسلام سیدهاشم رسولی محلاتی برگزار شود رسانه‌های ضدانقلاب به‌طور وسیع به این موضوع دامن زدند و برای رسیدن به اهداف سیاسی شایعات مختلفی را مطرح کردند که ‌از سوی مسئولان لرستان تکذیب شد.

موج جدید جوسازی رسانه های ضد انقلاب از صبح روز گذشته توسط برخی از رسانه های داخلی و غربی مبنی بر عزل فرماندار بروجرد و توبیخ استاندار لرستان در پی لغو سخنرانی حجت الاسلام سید حسن خمینی در بروجرد شروع شد  که تا کنون این موضوع تکذیب شده است.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات