وزیر کار در جمع مردم شهرستان دورود:

لرستان خبر: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع مردم دورود با اشاره به سیاست‌های دولت تدبیر و امید، خاطرنشان کرد: یکی از سیاست‌های دولت درک واقعیت‌های جامعه است و این از خصلت‌های دولت اعتدال‌محور که بیشترین رأی را از مردم گرفته است می‌باشد.

به گزارش لرستان خبر، علی ربیعی دقایقی قبل در جمع مردم شهرستان دورود با اشاره به سفر هیئت دولت به استان لرستان گفت: ما برای خدمت به مردم این خطه در اینجا حاضر شده‌‌ایم.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن ابلاغ سلام دکتر حسن روحانی به مردم شهرستان دورود خطاب به مردم گفت: امیدواریم بتوانیم محرومیت‌های مردم این منطقه را از بین ببریم.

 

وی با اشاره به سیاست‌های دولت تدبیر و امید، خاطرنشان کرد: یکی از سیاست‌های دولت درک واقعیت‌های جامعه است و این از خصلت‌های دولت اعتدال‌محور که بیشترین رأی را از مردم گرفته است می‌باشد.

 

ربیعی با اشاره به کنترل تورم طی سال جاری اظهار داشت: خوشبختانه نسبت به سال‌های گذشته وضعیت کنترل تورم در کشور بهتر شده است.

 

این مسئول با اشاره به طرح بیمه درمانی همگانی گفت:‌ امیدواریم در این زمینه که اقدامی بزرگ برای کشور بود، بتوانیم آثار آن را در سلامت جامعه احساس کنیم.

 

ربیعی با بیان اینکه نمی‌خواهیم صورت مسئله مشکلات مردم را پاک کنیم، گفت: دولت تدبیر و امید رنج محرومیت‌های مردم این شهر و استان را درک می‌کند و امیدواریم در ادامه شیرینی تدبیر و امید این دولت را مردم احساس کنند.

 

وی با اشاره به وضعیت استراتژیک شهرستان دورود در منطقه گفت:‌ این شهر در تقاطع محور شمال جنوب قرار گرفته است و این موضوع می‌تواند فرصت مناسبی برای این منطقه باشد .

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به کارخانه تعطیل شده تولید لوله و الیاف بهراد گفت: مشکلات این کارخانه را به نحو مطلوب مدیریت خواهیم کرد و امیدواریم تا پایان سال 93 این کارخانه به بهره‌برداری برسد.

 

وی با اعلام خبر کلنگ‌زنی احداث فاز 4 سیمان دورود، بیان داشت: امیدواریم این کارخانه هرچه سریعتر برای ایجاد اشتغال پایدار و رفع معضل بیکاری در شهرستان احداث و به بهره‌برداری برسد.

 

ربیعی با اشاره به کارخانه نیمه تعطیل صنایع غذایی گهر دورود گفت: در حال پیگیری‌های لازم برای احیای این کارخانه هستیم و در صورتی که مشکلات حقوقی آن برطرف شود، اقدامات لازم برای راه‌اندازی آن صورت می‌گیرد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات