فرماندار شهرستان دورود:

لرستان خبر: فرماندار شهرستان دورود با بیان این مطلب که باید به سمت و سویی حرکت کنیم که واقعیت‌های جامعه را مشاهده کنیم، گفت: باید از سیاسی کاری‌ها و انجام کارهای تبلیغاتی فاصله بگیریم و با نیت خدایی مسئولیت‌هایمان را انجام دهیم. با همکاری و تعامل می‌توانیم بسیاری از مشکلات را حل کنیم.

لرستان خبر، ماشاءالله نعمتی ظهر امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان دورود با اشاره وضعیت دست‌فروشان و میوه‌فروشان سیار در سطح شهر دورود، گفت: باید طبق مصوبه جلسه گذشته شورا، ساماندهی دست‌فروشان با تشکیل کارگروه مشترک بین دستگاه‌های مربوط صورت پذیرد.

 

وی افزود: با وجود جمع‌آوری دست‌فروشان از نقاط پرتردد شهر که باعث به وجود آمدن مشکلات ترافیکی می‌شد، اما متاسفانه اقدام مناسبی به منظور ساماندهی دست‌فروشان با احداث محلی مخصوص به این کار انجام نشد.

 

فرماندار شهرستان دورود با اشاره به رضایت شهروندان دورودی از جمع‌آوری دست فروشان از معابر اصلی و پر ترافیک شهر اضافه کرد: این حرکت اقدام خوبی بود که مورد قبول و استقبال مردم نیز قرار گرفت، اما باید با در نظر گرفتن محل مناسبی برای دست فروشان در نقاط مختلف مشکلات این قشر از جامعه را نیز بر طرف سازیم.

 

نعمتی نظارت بر عملکرد تاکسی‌داران را خواستار شد و گفت: نظارت و ساماندهی تاکسی‌های درون شهری همکاری همه دستگاه‌های مرتبط را می‌طلبد تا بتوان با متخلفان برخورد قاطع کرد.

 

وی با بیان این مطلب که یکی از مشکلات تعزیرات حکومتی شهرستان دورود به عنوان نهاد نظارتی کمبود نیرو است، گفت: امیدواریم این نیاز از سوی مسئولان مرتبط در استان برطرف شود.

 

فرماندار شهرستان دورود با اشاره به خیابان فاطمی، گفت: متاسفانه این خیابان به دلیل کمبود اعتبارات برای خرید برخی از املاک شخصی همچنان نیمه کاره رها شده است و امیدواریم هرچه سریع‌تر از سوی شهرداری کار احداث این خیابان صورت پذیرد، چراکه با راه‌اندازی این خیابان می‌توان قسمتی از گره ترافیکی شهر را باز کرد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات