تکاپوی فتنه گران برای نجات فرجی دانا/

استیضاح فرجی دانا، یعنی قتل عام منافع اقلیت اصلاح طلبی که این روزها برای رای نیاوردن استیضاح دارند دست و پا می زنند. گروهی که بایارانه های میلیاردی روزنامه ها و اختیاراتی که دولت در اختیارشان قرارداده است، از همه امکان خود برای ادامه دادن سیر افراطی وزارت علوم استفاده می کند.

به گزارش لرستان خبر، در همین راستا گروهی از بورسیه های دوران اصلاحات و اعضای انجمن وابسته به فتنه مدرسین دانشگاه ها که نجفقلی حبیبی هتاک به حرمت گریه های مردم در عاشورا، دبیر سابق و از اعضای اصلی آن محسوب می شود، قرار است فردا در دانشکده علوم دانشگاه تهران، همایشی در حمایت از فرجی دانا برگزار کنند.

همه ترس وابستگان به فتنه 88، از استیضاح وزارت علوم آن است که روند سکولاری که این جریان در دانشگاهها پیش گرفته است، متوقف شود.


از آنجایی که این جریان بدنه ای در دانشگاهها ندارد، در تلاشی مذبوحانه در اعلامیه ای سراسری از دانشجویان و اساتید خواسته اند تا در این برنامه شرکت کنند.


گفته شده است انجمن اسلامی جعلی دانشجویان دانشگاههای کشور که در حال حاضر هیچ بدنه و عضوی میان دانشجویان و دانشگاهیان کشور ندارد و براساس آیین نامه های فعلی خود وزارت علوم غیرقانونی و فاقد مجوز فعالیت است، از برگزار کنندگان این برنامه معرفی شده است.

حضور دانشجویان دهه 70 به نام دانشجو در برنامه های دانشگاهی چندی است از آغاز دولت یازدهم شدت گرفته است. افرادی که  بیش از سی سال از عمرشان گذشته، امروز به نام دانشجو با روزنامه ها و خبرگزاری های دولتی مصاحبه می کنند و با تمجید از مشی وزارت علوم و فرجی دانا، درتلاشند اختیارات قانونی مجلس را زیر سوال ببرند.
روندی که حامیان وزیر علوم در پیش گرفته اند، نه تنها در تنافی با استقلال مجلس است، بلکه با فشارهای رسانه ای خود و حمایت بی قید و شرط از دولت، باع شده اند تا پایگاهی در میان مردم نداشته باشند.


شنیده شده است، گروهی از جوانان اصلاح طلب که دانشجو نیستند و فاقد کارت دانشجویی اعم از هرنوع آن (دولتی، آزاد، پیام نور و ...) غیره هستند، از گردانندگان این برنامه به شعار می روند.


این برنامه که عملا یک میتینگ سیاسی برای نگه داشتن فرجی دانا در سکان وزارت علوم است، علیرغم تاکیدات رهبری مبنی بر تبدیل نشدن دانشگاهها به باشگاه سیاسی و جولانگاه احزاب برگزار خواهد شد.

منبع: دانشجویان ایران

 
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات