فرماندار الیگودرز:

لرستان خبر: فرماندار الیگودرز گفت: امروزه همه مردم دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که برای رهایی باید انقلاب اسلامی را الگو قرار دهند و این کمترین دستاورد انقلای اسلامی ایران است.

به گزارش لرستان خبر، ولی‌الله میرزایی‌اصل عصر امروز در جشنواره تجلیل از رتبه‌های برتر کنکور سراسری در الیگودرز اظهار داشت: زمانی نقلاب اسلامی ایران به وجود آمد که امپریالیسم و سوسیالیسم در جهان حکمرانی می‌کرد.

 

وی با اشاره به اینکه دین در آن زمان عامل انحطاط معرفی می‌شد، افزود: در زمانی که هر تحولی که در جهان ایجاد می شد، دین و مذهب در آن نقشی نداشت، انقلاب اسلامی ایران بدون وابستگی به هیچ‌کدام از دو قدرت امپریالیسم و سوسیالیسم، بر مبنای ارزش‌های دینی و با محوریت رهبری به پیروزی رسید.

 

فرماندار الیگودرز عنوان کرد: کشور ایران که تا پیش از انقلاب به عنوان برادر یهود، به خاطر حمایت‌های همه جانبه به اسرائیل، معروف بود، با انقلاب و بیداری ملت و حضور رهبری، به قدرت نخست منطقه تبدیل شد.

 

وی بیان کرد: با وجود انقلاب‌های بسیار در دنیا، اما انقلاب اسلامی ایران از آن جهت که بر مینای اعتقادات مذهبی و قلبی ایجاد شده است، با دیگر انقلاب‌ها متفاوت است.

 

میرزایی‌اصل با اشاره به دستاورد‌های انقلاب اسلامی، تصریح کرد: امروزه همه مردم دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که برای رهایی باید انقلاب اسلامی را الگو قرار دهند و این کمترین دستاورد انقلای اسلامی ایران است.

 

وی خاطر‌نشان کرد: احیای هویت دینی و ملی مردم که تا آن زمان نادیده انگاشته شده بود، از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

فرماندار الیگودرز گفت: پس از انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت تحصیلی در کشور هستیم در حالی که تا پیش از آن در کشور ما تعدادی پزشک هندی و پاکستانی بدون اینکه درد بیماری را بشناسند برای ما نسخه‌های تکراری می‌پیچاندند.

 

وی تصریح کرد: با این وجود ما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم اما با تلاش دانش‌آموزان این امر دست یافتنی است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات