نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مردم ایران از آمریکا نمی‌ترسند و ذلت را قبول نکرده و زیر بار حرف زور نمی‌روند و اگر غرب و آمریکا بخواهند در مذاکرات هسته‌ای زور بگویند، بدانند که به نتیجه‌ای نمی‌رسند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام سید احمد میرعمادی عصر امروز در حاشیه سفر خود به شهرستان دورود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امام خمینی (ره) اصل ولایت فقیه را احیا کرد و همواره تأکید داشتند که پشتیبان ولایت‌فقیه باشید.

 

وی ضمن تأکید بر اینکه ولی فقیه حافظ و هدایت‌گر انقلاب است، افزود: ولی فقیه حافظ کشور و انقلاب اسلامی بوده و جهت‌دهی آن را مشخص می‌کند و مانع انحراف آن می‌شود.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: ولی فقیه با پشتیبانی مردم و ملت ایران، کشور و انقلاب اسلامی را با عظمت پیش می‌برد.

 

وی تصریح کرد: در زمان‌های مختلف که دشمن تمام توان خود را در راستای آسیب‌رساندن و براندازی انقلاب، چه در دوران ترور سران کشور، دوران جنگ تحمیلی، وقایع سال 78 و پس از آن در دوران فتنه سال 88 به کار گرفته‌بود، ولایت‌فقیه با رهبری خود اجازه نداد آسیبی به اصل انقلاب و نظام وارد شود.

 

میرعمادی خاطر‌نشان کرد: امام خمینی (ره) به ما آموخت در مقابل ستمکاران بایستیم و زیر بار ظلم نرویم، این امام بود که ما را شجاع کرد.

 

وی بیان کرد: ولی فقیه صراط مستقیم است و باید میزان اعمال و جهت‌گیری ما باشد و ما را به سمت صراط مستقیم جهت‌دهی می‌کند.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: برخی به دنبال ایجاد رابطه با آمریکا هستند، در حالی که امروزه سیاست‌های آمریکا رنگ باخته و دوران کدخوای جهان به اتمام رسیده و تنفر از آمریکا جهانی شده است.

 

وی افزود: مردم ایران از آمریکا نمی‌ترسند و ذلت را قبول نکرده و زیر بار حرف زور نمی‌روند و اگر غرب و آمریکا بخواهند در مذاکرات هسته‌ای زور بگویند، بدانند که به نتیجه‌ای نمی‌رسند.

 

میرعمادی بیان کرد: هم‌اکنون ایران در زمینه‌های مختلف صنعتی، علم و تکنولوژی پیشرفت‌های چشمگیری دارد و اگر قرار بود تسلیم آمریکا شود، در سال‌های قبل و اوایل انقلاب چنین می‌کرد.

 

وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران تمامی معادلات و برنامه‌ریزی‌های دنیا را دگرگون کرده و اجازه نداد، آنها به نتایج مورد نظر خود برسند.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات