«کاش در زمان فتنه این چنین انقلابی بودید»

بعد از اتفاقات شیراز رسانه های اصلاح طلب هجمه ای عظیم در کشور به راه انداخته تا بتوانند شکست آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس خبرگان را سرپوش بزنند.

به گزارش لرستان خبر، بعد از اتفاقات شیراز رسانه های اصلاح طلب هجمه ای عظیم در کشور به راه انداخته تا بتوانند شکست آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس خبرگان را سرپوش بزنند.

 

با توجه به جوسازی های شدید این اتفاق به ویژه از سوی علی مطهری نامه ای سرگشاده به وی نوشته شده که در زیر می آید.

 

 

جناب آقای علی مطهری! پس از انتشار نامه سرگشاده حضرت‌عالی به امام‌جمعه محترم شیراز و مطالعه آن به ذهنم آمد ای‌کاش بخشی از این خطابه بلندبالا و پر از احساس و در بعضی جاها انقلابی درزمان فتنه 88 ایراد می‌شد تا شاید حالا برخی دید بهتری نسبت به شما داشتند نه حالا که به خاطر خوردن گوجه به سر شخص شخیصتان یخ انقلابی‌تان به خاطرمسایل شخصی بازشده است.

 

 خوشبختانه یا متأسفانه خاطره این ملت از یاد نمی‌برد که در فتنه 88 یک بسیجی را مظلومانه برهنه کردند و به‌قصد کشت او را زدند، ازسر مادر و دختری چادر کشیده شد و به شهادت رسیدند، مسجد را به آتش کشیدند تا دیوارهایش با دود قرآن‌های سوخته رنگ شود و خیمه‌های عزای امام حسین (ع) طعمه آتش بهاییان شد، 10 ها نفر از نیروهای بسیج و ناجا شهید و جانباز شدند، بیت‌المال و اموال شخصی مردم هیزم آتش فتنه سبز شد پس‌ازآن افزایش تحریم‌ها و هزار داستان دیگر.

 

جناب مطهری! از شما سؤال دارم آیا جنابتان احساس تکلیف نکرد که فرزند آیت ا... مطهری هستید و مکلفید مقابل جمود و افراطی که شعار مرگ بر اصل ولایت‌فقیه رامی دهد تا پای جان بایستید؟

 

جناب مطهری! آیا در آن زمان تخصص لازم برای تشخیص غدد سرطانی از نوع جمود و افراط را نداشتید؟ آیا منتظر بودید تا گوجه‌ای، سنگی و یا چوبی به سرتان بخورد تا انجام تکلیف کنید؟ حالا به‌روزی که گوجه به سر جنابتان خورده می‌گویید دوشنبه سیاه؟ پس چرا این هنرنامگذاری را در عاشورای 88 به خرج ندادید؟ و چرا در مورد یوم ا...9 دی سعی کردید در صحبت‌هایتان به‌گونه‌ای اسم‌گذاری داشته باشید که دیگران فکر کنند که شاید شما و برخی همانند شما د ریوم ا...9 دی از خشمی که بر دشمن وارد شد بی‌نصیب نمانده‌اید و گوجه‌ای هم در آنجا به مواضعتان اصابت کرده؟

 

آقای مطهری! ای‌کاش و ای‌کاش که درزمان فتنه قلم‌به‌دست می‌گرفتید و ازاین‌دست نامه‌های سرگشاده خود برای دفاع از ولایت‌فقیه که تمام‌قد برای دفاع از جمهوریت نظام ایستاده بود می‌نوشتید که متأسفانه قلم‌به‌دست گرفتید و نامه‌ای سرگشاده در مورد حصر سران فتنه به رئیس قوه قضاییه نوشتید.

 

 نماینده مردم تهران در مجلس!  صحبت از رعایت تقوای الهی کردید که همگان شهادت می‌دهند تقوای الهی پدر بزرگوارتان سکوت و یا همراهی با موج ضدانقلاب نبود و او خود دریایی بود که بارها سونامی سخنرانی‌ها و تفکرات انقلابش سد استکبار را شکسته بود و به همین خاطر بود که سر مبارک ایشان هدف گلوله منافقین قرار گرفت و حالا باید از خودتان بپرسید چرا سر شما هدف گوجه برخی شده است؟

 

جناب مطهری! حالا که می‌بینم یخ انقلابی شما با ضربات گوجه بازشده از دید خیرخواهی به ذهنم می‌رسد اگر این گوجه‌ها زودتر به سر مبارکتان می‌خورد شاید برای روحیه شما بهتر بود که شاهد این مطلب حقیر در منطق کف گرگی در فلسفه برخورد با عوامل خفقان و تفسیر آیه 15 سوره قصص در صحبت‌های جنابعالی موجوداست و شاید بتوان گفت که گاهی وقت‌ها خوردن گوجه لازم است.

 

آقای علی مطهری! امیدوارم روزی فرا نرسد که این ضرب‌المثل در مورد شما صدق کند که: «پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد» و از خداوند می‌خواهم که هیچ‌کدام از ما مصداق این آیه نباشیم که «اتأمرون الناس بالبروتنسون انفسکم وانتم تتلون الکتاب افلاتعقلون» که البته جنابتان پیش و بیش ازحقیربه منبع غنی کتاب‌های شهید مطهری متصلید و بخش اعظم زحمت انتشار و فروش آن‌ها را نیز به عهده‌دارید که قابل‌تقدیر است.

 

جناب مطهری! امیدوارم روز قیامت همه ما در پیشگاه خداوند و شهدایی همچون پدر بزرگوارتان جواب قانع‌کننده‌ای برای گفتار و کردار خود داشته باشیم و خداوند ما را به خاطر اعمال و رفتارمان در زمره مخالفین آن بزرگواران قرار ندهد.

 

والسلام‌علیکم محمدسزاوار 26/12/93

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • شیدا نوری

    بسیار عالی بود حرف دل من هم همین است

  • ناشناس

    افرین بر شما که این متن را نوشته ای ای

  • یاسر

    خوب بوداین نامه دررسانه هاوسایت های بیشترومعروف ترنمایش داده می شدتااثرخودرابگذارد...شایدصرف تکلیف نگارنده کافی نباشه

نظرات