احتمالا سیاست جدید هاشمی، موجی از "بگم بگم" جدید را راه خواهد انداخت و چه بسا سیل مشتاقان او را به دنبالش او بکشاند که "پس چه زمانی ما را از خاطره محرمانه خود مستفیض خواهید فرمود"!

به گزارش لرستان خبر به نقل از صراط،  اگر تا کنون اکبر هاشمی رفسنجانی گاه و بی گاه با رو کردن بخشی از خاطرات خود با امام (ره) به یکباره بخش زیادی از سیاسیون کشور را به واکنش وادارمی کرد، این بار تصمیم گرفته است تا پروژه "بگم بگم" از نوع خود را آغاز کند.

 

 

آیت الله رفسنجانی در گفتگویی، با اشاره قطعنامه 895 سازمان ملل مبنی بر آتش بس جنگ تحمیلی، این بار به جای غافلگیر کردن مخاطبان خود با خاطره ای جدید گفت: "اگر مطلبی را نگفتم، حتماً هنوز نباید بگویم. مثلاً در جلسه‌ای که به همراه سران نظام و حاج احمدآقا درخصوص پذیرش قطعنامه 598 خدمت امام رسیدیم، مطلبی گفتند که هنوز جایی نگفته‌ام و فعلاً هم نمی‌گویم."

 

 

این اظهارنظر در حالی انجام شده که خاطره اخیر هاشمی درباره شیرین شدن جام زهر برای امام (ره) انتقادات فراوانی را به دنبال داشته است. رفسنجانی در خاطره ای از آخرین روزهای حیات امام (ره) گفته بود: امام با صدایی ضعیف فرمودند "داروی زهری که قطعنامه را پذیرفتم، برایم تلخ بود و تعبیر به جام زهر کردم، اما امروز که می‌بینم بعد از مرگ من، کشور مشکل جنگ ندارد، آن تلخی برایم شیرین است."

 

 

معلوم نیست سیاست جدید رفسنجانی که تا کنون مدعی شفافیت بود، بر چه اساسی اتخاذ شده است و چه هدفی را دنبال می کند. اما آنچه مسلم است اینکه احتمالا سیاست او، موجی از "بگم بگم" جدید را راه خواهد انداخت و چه بسا سیل مشتاقان او را به دنبالش او بکشاند که "پس چه زمانی ما را از خاطره محرمانه خود مستفیض خواهید فرمود"!

 

 

از سوی دیگر هاشمی شاید با این تاکتیک، قصد داشته رو کردن تدریجی خاطرات از سوی خود را به یک مطالبه عمومی تبدیل کند!

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 
 
 
 
 
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات